Zbiórka Pomoc dla rodziny Michała - zdjęcie główne

Pomoc dla rodziny Michała

31 990 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 454 osoby
Sebastian Jędrasik - awatar

Sebastian Jędrasik

Organizator zbiórki

Pomoc dla rodziny Michała Jędrasika! 

 18.09.2023 r. życie rodziny Michała zmieniło się nieodwracalnie, bowiem uległ on poważnemu wypadkowi w pracy na budowie w Warszawie. Podczas wykonywania swoich codziennych obowiązków doszło do zawalenia się szalunku stropowego, na którym znajdował się Michał. Podczas upadku doznał poważnego urazu głowy, a po ciężkiej walce w szpitalu 26.09.2023 r.  odszedł od nas na zawsze zostawiając malutkie dzieci oraz żonę. Michał wyszedł z domu jak każdego poniedziałku do pracy w delegacji, z której nigdy już nie wrócił. W poranek w dniu wyjazdu pożegnał się czule z rodziną słowami ,,Nie mogę się doczekać piątku, aż znów Was zobaczę". Odszedł od nas nagle i niespodziewanie zostawiając tu swoją ukochaną rodzinę: żonę Dorotę, córki Igę (5 lat) i Julię (3 lata) oraz nas pogrążonych w smutku i żałobie przyjaciół oraz rodzinę. 

Michał był troskliwym i kochającym tatą oraz mężem, dla którego zawsze najważniejsza była rodzina i jej bezpieczeństwo. Ciężko pracował, aby jego bliskim niczego nie brakowało, jego celem było zapewnienie swojej rodzinie wszystkiego co jest potrzebne do spokojnego i szczęśliwego ciepła domowego. Całe swoje dorosłe życie poświęcił pracy i rodzinie. Michał był przyjacielem zawsze chętnym oraz skorym do pomocy każdemu. Dlatego teraz my, jego przyjaciele jesteśmy zobowiązani wspomóc jego rodzinę w tym ciężkim dla nich czasie. 

Pragniemy, aby w tym trudnym okresie w ich życiu, pełnym żalu i rozpaczy choć trochę ulżyć im w sprawach finansowych, bowiem Michał był jedynym żywicielem rodziny.  Kwota, którą udałoby się zebrać dzięki Waszej pomocy, pozwoliłaby na uregulowanie bieżących zobowiązań, takich jak: opłaty rachunków, podstawowe zakupy oraz możliwość uzyskania minimalnego zabezpieczenia finansowego dla dzieci, które z dnia na dzień rosną i potrzebują ubrań, kosmetyków i leków, które jak sami wiemy w dzisiejszych czasach kosztują nie mało. Pomoc, którą otrzymają dałaby im minimalne poczucie bezpieczeństwa oraz chociaż w tych najbliższych dniach mogłaby pozwolić odciążyć samotnie wychowującą matkę i pozwolić jej na poświęcenie jak największej ilości czasu dla osieroconych dzieci, które codziennie pytają, kiedy wróci ich tatuś, a my nie wiemy, jak wytłumaczyć im, że już nigdy go nie zobaczą. 

Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę, jaką uda Wam się przekazać. 

Z góry bardzo dziękujemy za wsparcie i udostępnianie!


Zbiórka organizowana jest za zgodą Doroty.


„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. ”- Jan Paweł II

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Młody B - awatar

  Młody B

  25.12.2023
  25.12.2023

  Pozdro Dorotka, 3maj się!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.12.2023
  15.12.2023

  Poszło, trzymajcie się tam. Marcin J

 • Arczi - awatar

  Arczi

  15.12.2023
  15.12.2023

  pozdro

31 990 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 454 osoby
Sebastian Jędrasik - awatar

Sebastian Jędrasik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 454

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ewa Wesołowska - awatar
Ewa Wesołowska
100
1974 - awatar
1974
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Mateusz Rzeźnik - awatar
Mateusz Rzeźnik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kkkk - awatar
Kkkk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij