
Choroba odbiera mi radość z życia! Pomocy!
Mam na imię Norbert i cierpię na częstoskurcz napadowo-nadkomorowy. 20 grudnia 2024 roku trafiłem do szpitala, bo bardzo źle się czułem, a 10 stycznia 2025 roku lekarze poinformowali mnie o diagnozie.
Ataki miewałem już od kilku lat, ale nie myślałem, że to będzie coś poważnego... Moje tętno się zwiększało i czułem słabość w klatce piersiowej. Czeka mnie zabieg ablacji tkanki mięśnia sercowego i długi czas rekonwalescencji, przez co nie mogę podjąć pracy...
Nie dam rady walczyć sam i dlatego postanowiłem poprosić o pomoc. Codzienne potrzeby i leki generują bardzo wysokie koszty. Nie jestem w stanie wszystkiego opłacić. Będę wdzięczny za każdą wpłatę!
Norbert
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!