Jestem samotną matką niepełnosprawnej córki Klaudii .Klaudia ma upośledzenie umysłowe wadę genetyczną,, dysfunkcję narzadu ruchu małogłowie , problem z mową. Rehabilitacja jest bardzo droga.
Rehabilitaja w wodzie w Szpitalu DSK Lublin
Moje miesieczne dochody ledwo wystraczają na bieżące wydatki i utrzymanie siebie i Klaudii : zakup węgla i opału , jedzenia i opłatę rachunków bieżących. Zaraz po urodzeniu córka miała ogromny problem z ssaniem piersi ponieważ jest dzieckiem wiotkim . Ma COFNIĘTĄ SZCZĘKĘ DOLNĄ ZNACZNIE do tyłu i ogromny problem ze złączeniem ust do picia i jedzenia, ułożeniem ust żeby wymówić proste słowo i zdanie. JEJ wszystkie mięśnie i stawy są w 60% WIOTKIE, przez to mam duży problem z chodzeniem po domu, wchodzeniem po schodach, trzymaniem kubka z mlekiem i łyżki z zupą, rysowaniem kredkami, zabawą z piłką. Ta WIOTKOŚĆ powoduje, że jej Serduszko szybko się męczy.
Codziennie mama inhaluje mnie, żeby wzmocnić moje SERCE. Lekarze wykryli u mnie także neurologiczną Wadę Genetyczną na chromosomie 11,która ogranicza córeczkę w sferze psychicznej jest lękliwa i boi się wielu nowych sytuacji w codziennym życiu np. huśtania na zwykłej huśtawce, wchodzenia na zjeżdżalnię. Codziennie z Fizjoterapeutą wykonuję szereg ćwiczeń, żebym mogła chodzić, bez kolejnych upadków. Mam liczne przykurcze w nogach, które powodują moje częste upadki.
4 razy w tygodniu mama wozi mnie na rehabilitację logopedyczną, ćwiczę niesprawne usta i język oraz uczę się wymawiać proste słowa i zdania. Rehabilitacja logopedyczna, ćwiczenia z fizjoterapeutą i zajęcia zaburzeń sensorycznych są bardzo kosztowne. Powinnam mieć prowadzoną 2 razy w tygodniu rehabilitację na basenie, żeby zmniejszyć moje przykurcze w nogach ale nie ma. w Szpitalu rehabilitaja jest dostepna tylko 2 razy na roku.
Potrzebuję zajęć z zakresu dogoterapii i hipoterapii, po których mniej boję się swojego lęku. Kocham przytulać się do psów i głaskać konia na zajęciach z hipoterapii, daje mi to ogromną radość i przełamuje moje lęki.
Rehabilitacja na koniu hipoterapia _Jakubowice Konińskie koło Lublina
Córka ma problem w nazwiazaniu rozmowy z rówieśnikami w szkole , terapeutami na rehabilitacji.
Zabiegi na turnusie rehabilitacyjnym
Potrzebny jest turnus rehabilitacyjny , zajęcia z integracji sensorycznej , zajęcia logopedyczne i rehabilitacja na koniu . Mnie mamy Klaudii niestać aby córka miała dalej te wszystkie zajecia dlatego proszę o pomoc
Organizator zbiórki
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej: