Zbiórka Podarujmy nadzieję Weronice - miniaturka zdjęcia

Podarujmy nadzieję Weronice

Zbiórka Podarujmy nadzieję Weronice - zdjęcie główne

Podarujmy nadzieję Weronice

20 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 


Witajcie

Nazywam się Weronika Urbańska, mam dziewiętnaście lat, ogrom energii do spełniania swoich pasji i całe życie przed sobą. Niestety nie jest to zawsze możliwe, ponieważ przeszkadza mi w tym mój stan zdrowia. Mam rozszczep kręgosłupa, co uniemożliwia mi normalne życie. Pomimo tych trudności, ukończyłam szkołę z wyróżnieniem, chociaż nie było to łatwe. Chcę dalej spełniać swoje marzenia, niestety, na tą chwilę nie jest to możliwe. Moje plany i moja dalsza nauka musi poczekać. Mój kręgosłup nie wytrzymał wielu godzin spędzonych nad książkami.

Fakt, nigdy nie będę w pełni sprawną osobą,  jednak dzięki rehabilitacji i odpowiedniej opiece medycznej jestem w stanie funkcjonować, w miarę normalnie żyć, a przede wszystkim kontynuować naukę. Od 2015 roku jestem podopieczną Fundacji Podaruj Nadzieję, która opłaca moje pobyty w ośrodkach rehabilitacyjnych i wspiera mnie w moich zmaganiach z chorobą.

Niestety, żebym mogła znowu „stanąć na nogi” potrzebuje 25.000 zł. Tyle wynosi moja roczna rehabilitacja, która musi być wykonywana regularnie, bo wtedy spełnia swoją rolę. Dlatego chcę Was prosić o wsparcie, żebym mogła dalej funkcjonować, rozwijać się i po prostu żyć. Proszę pomóżcie.

 Pozdrawiam Weronika.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij