Zbiórka Podarujmy nadzieję Weronice - miniaturka zdjęcia

Podarujmy nadzieję Weronice

Zbiórka Podarujmy nadzieję Weronice - zdjęcie główne

Podarujmy nadzieję Weronice

20 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 


Witajcie

Nazywam się Weronika Urbańska, mam dziewiętnaście lat, ogrom energii do spełniania swoich pasji i całe życie przed sobą. Niestety nie jest to zawsze możliwe, ponieważ przeszkadza mi w tym mój stan zdrowia. Mam rozszczep kręgosłupa, co uniemożliwia mi normalne życie. Pomimo tych trudności, ukończyłam szkołę z wyróżnieniem, chociaż nie było to łatwe. Chcę dalej spełniać swoje marzenia, niestety, na tą chwilę nie jest to możliwe. Moje plany i moja dalsza nauka musi poczekać. Mój kręgosłup nie wytrzymał wielu godzin spędzonych nad książkami.

Fakt, nigdy nie będę w pełni sprawną osobą,  jednak dzięki rehabilitacji i odpowiedniej opiece medycznej jestem w stanie funkcjonować, w miarę normalnie żyć, a przede wszystkim kontynuować naukę. Od 2015 roku jestem podopieczną Fundacji Podaruj Nadzieję, która opłaca moje pobyty w ośrodkach rehabilitacyjnych i wspiera mnie w moich zmaganiach z chorobą.

Niestety, żebym mogła znowu „stanąć na nogi” potrzebuje 25.000 zł. Tyle wynosi moja roczna rehabilitacja, która musi być wykonywana regularnie, bo wtedy spełnia swoją rolę. Dlatego chcę Was prosić o wsparcie, żebym mogła dalej funkcjonować, rozwijać się i po prostu żyć. Proszę pomóżcie.

 Pozdrawiam Weronika.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij