Zbiórka Podarujmy nadzieję Weronice - miniaturka zdjęcia

Podarujmy nadzieję Weronice


Witajcie

Nazywam się Weronika Urbańska, mam dziewiętnaście lat, ogrom energii do spełniania swoich pasji i całe życie przed sobą. Niestety nie jest to zawsze możliwe, ponieważ przeszkadza mi w tym mój stan zdrowia. Mam rozszczep kręgosłupa, co uniemożliwia mi normalne życie. Pomimo tych trudności, ukończyłam szkołę z wyróżnieniem, chociaż nie było to łatwe. Chcę dalej spełniać swoje marzenia, niestety, na tą chwilę nie jest to możliwe. Moje plany i moja dalsza nauka musi poczekać. Mój kręgosłup nie wytrzymał wielu godzin spędzonych nad książkami.

Fakt, nigdy nie będę w pełni sprawną osobą,  jednak dzięki rehabilitacji i odpowiedniej opiece medycznej jestem w stanie funkcjonować, w miarę normalnie żyć, a przede wszystkim kontynuować naukę. Od 2015 roku jestem podopieczną Fundacji Podaruj Nadzieję, która opłaca moje pobyty w ośrodkach rehabilitacyjnych i wspiera mnie w moich zmaganiach z chorobą.

Niestety, żebym mogła znowu „stanąć na nogi” potrzebuje 25.000 zł. Tyle wynosi moja roczna rehabilitacja, która musi być wykonywana regularnie, bo wtedy spełnia swoją rolę. Dlatego chcę Was prosić o wsparcie, żebym mogła dalej funkcjonować, rozwijać się i po prostu żyć. Proszę pomóżcie.

 Pozdrawiam Weronika.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij