Zbiórka Operacja dla pieska po Wypadku - miniaturka zdjęcia

Operacja dla pieska po Wypadku Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Operacja dla pieska po Wypadku - zdjęcie główne

Operacja dla pieska po Wypadku

316 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Moskaluk - awatar

Piotr Moskaluk

Organizator zbiórki

04.07 nasz piesek Sproket uległ wypadkowi, potrącił go samochód. Stwierdzono krwotok do jamy brzusznej, oczywiście od razu był zabrany i operowany Lecznicy.  Niestety po zabiegu pojawiły się problemy z poruszaniem się, widoczna lekka ataksja przy poruszaniu się :( Obecnie nasz piesek nie jest w stanie przejść samodzielnie nawet paru kroków, ze względu na uszkodzenia kręgów lędźwiowych, wymagających natychmiastowej drogiej operacji. Niestety nie jesteśmy w stanie w całości pokryć kosztów operacji i późniejszej rechabilitacji. Tylko na pierwszą część operacji wydaliśmy 2500 zł.

Będziemy wdzięczni za jakkolwiek pomoc!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Piotr Moskaluk - awatar

    Piotr Moskaluk

    27.08.2018
    27.08.2018

    Kochani jest duza poprawa nasz pies po operacji i rechabilitacji ktora jeszcze trwa zaczyna samodzielnie chodzić rany sie zasklepiły niebawem opublikuje jakis film lub zdjecie jednoczesnie bardzo dziękując wszystkim darczyńcom za wsparcie

316 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Moskaluk - awatar

Piotr Moskaluk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Suchecka - awatar
Magdalena Suchecka
100
Natalia - awatar
Natalia
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aleksandra Jerzełkowska - awatar
Aleksandra Jerzełkowska
20
Będzie dobrze :) - awatar
Będzie dobrze :)
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij