Zbiórka Pomoc dla Wiktorka ❤️ - zdjęcie główne

Pomoc dla Wiktorka ❤️

205 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Czupryńska - awatar

Ania Czupryńska

Organizator zbiórki

Wiktorek cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i niedowład spastyczny. Dlatego chciała bym mu bardzo pomóc i jego Rodzicom na uzbieranie pieniążków na rehabilitację.


Wiktorek 5lat temu urodził się bez żadnych funkcji życiowych. Dostał 0 pkt w skali abgar był owinięty pępowiną. Urodził się w ciężkiej zamartwicy...reanimowali go gdy po 4minutach  odzyskał oddech natychmiast przetransportowano go do Bydgoszczy.Zostal wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną i przeprowadzony miał Kuling.Przez 72 godziny miał założoną specjalną czapeczkę, która wychładzała komórki mózgowe aby zapobiec większym uszkodzeniom układu nerwowego. Rodzicom Wiktorka nie dawano żadnych nadzieji że ich synek będzie żył. Po wybudzeniu maluszka że śpiączki ich synek robił malutkie postępy. Po tygodniu odłączono go od aparatury a po 2 tygodniach został przewieziony do szpitala w Toruniu. Po długim pobycie w szpitalu w końcu rodzice mogli zabrać synka do domu.Rodzice Wiktorka walczyli o jego sprawność od początku jeździli na rehabilitację i wtedy Doktor postawił diagnozę- Dziecięce porażenie mózgowe i niedowład spastyczny. Wiktorek to mały Bohater codziennie walczy o lepsze jutro.

Dlatego w imieniu Naszego dzielnego Bohatera Wiktorka i jego Rodziców proszę o wsparcie finansowe. Wiktorek potrzebuje bardzo dużo rehabilitacji która jest bardzo kosztowna. Z góry bardzo dziekujemy! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
205 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Czupryńska - awatar

Ania Czupryńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Monika - awatar
Monika
20
Ewelina - awatar
Ewelina
20
Ewelina - awatar
Ewelina
20
Lewandowska - awatar
Lewandowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij