Zbiórka Pomóżmy Kasi wrócić do domu - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Kasi wrócić do domu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy Kasi wrócić do domu - zdjęcie główne

Pomóżmy Kasi wrócić do domu

3 442 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Martusia Kowalska Szustkiewicz - awatar

Martusia Kowalska Szustkiewicz

Organizator zbiórki

Witam serdecznie, 

Mam na imię Marta i chciałabym w imieniu mojej siostry prosić Was o pomoc. W dniu wczorajszym tj. 21.08.2022r. doszło do pożaru w domu mojej siostry Kasi i jej rodziny. Sprawa pożaru jest cały czas badana przez policję. Ogień i tysiące litrów wody wpompowanej przez Straż Pożarną zniszczyły doszczętnie ich dom . Na tę chwilę straty są trudne do oszacowania-(dom nie był ubezpieczony) całkowicie zostały zniszczone pomieszczenia pokój i kuchnia, pozostałe pokoje zostały do poziomu "kostek" zalane wodą. Woda, którą strażacy gasili pożar, spowodowała, że zostały zniszczone ściany i instalacja elektryczna - wszystko musi być wymienione i  zbudowane od początku. Podczas gaszenia pożaru wysoki poziom ciśnienia spowodował wybuch jednego okna oraz stopienie drugiego, które trzeba wstawić. Aktualnie budynek nie nadaje się do zamieszkania, a wymaga natychmiastowego remontu. Zebrane środki pomogą nam na zakup materiałów budowlanych i podstawowe prace remontowe. Potrzebujemy również wyposażenia tj. mebli, sprzętu AGD - kuchni gazowej, pralki, lodówki - sprzęty te mogą być używane, aby były sprawne.

Na stronie Straży Pożarnej Raciąża można zobaczyć więcej zdjęć. 

Z góry serdecznie dziękuję za każdą złotówkę, pomoc i okazane serce.

Bardzo dziękujemy  Strażakom OSP Raciąż, którzy bardzo szybko przyjechali na miejsce zdarzenia oraz sąsiadom i wszystkim, którzy pomagali nam ratować dobytek. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 442 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Martusia Kowalska Szustkiewicz - awatar

Martusia Kowalska Szustkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 47

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Katarzyna Bonik - awatar
Katarzyna Bonik
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy - awatar
Anonimowy
10
Jolanta Dankiewicz-Żywicka - awatar
Jolanta Dankiewicz-Żywicka
200
Patryk - awatar
Patryk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Smerf - awatar
Smerf
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Tollo - awatar
Tollo
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij