
Mam na imie bartosz mam 14 lat, zbieram na komputer już ponad rok i dopiero teraz się odważyłem założyć zbiórkę na tej stronie internetowej. Pieniądze przeznaczonę będą na ten komputer więc nie ma co się obawiać , że pieniądze będą przeznaczone na coś innego. Byłbym bardzo wdzięczny i wesoły jakby dało się uzbierać te pieniądze.
Z poważaniem Bartosz
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!