Zbiórka Pomoc dla Wojtusia - zdjęcie główne

Pomoc dla Wojtusia

3 362 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Rosół - awatar

Jolanta Rosół

Organizator zbiórki

Witam. Mój syn jest cudownym dzieckiem i kocham Go nad życie choć nie jestem jego biologiczną mamą. Mojego synka po raz pierwszy zobaczyłam gdy miał 15 miesięcy. Siedział wówczas na dywanie w rodzinie zastępczej i miał strasznie smutne oczka. Pokochałam go od pierwszego wejrzenia. Pierwszy rok swojego życia spędził w trudnych warunkach. Biologiczna mama Wojtusia piła w czasie ciąży i dzięki temu mój syn nie miał odporności i ciągle chorował. Występowały drgawki gorączkowe i utraty przytomności. Często musieliśmy leżeć w szpitalu. Wojtuś ma również zdiagnozowany FAS. Długo nie mówił, jednak zawsze był pogodny i uśmiechnięty. Dziś Wojciech ma już prawie 11 lat. Od września rozpocznie naukę w czwartej klasie. Wojtuś ma trudności z nauką ponieważ jego pamięć jest zawodna. W tym celu od dwóch lat odpłatnie chodzimy na Biofeedback. Pakiet 20 treningów kosztuje 1300 zł. W ciągu tygodnia są dwa treningi. Oprócz tego cały czas mamy inne dodatkowe zajęcia stymulujące typu zajęcia sensoryczne. Niestety z uwagi na ogranicznia finansowe możemy chodzić na nie jedynie co dwa tygodnie. Dlatego PROSZĘ PAŃSTWA o pomoc finansową. Nigdy nikogo nie prosiłam o pieniądze ale dla dobra dziecka jestem zmuszona. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jolanta Rosół - awatar

  Jolanta Rosół

  07.09.2019
  07.09.2019

  Jak nie pomóc takiemu kibicowi.
  Nawet przegrana nie zniechęciła go do naszej reprezentacji. Wojciech również zaczął trenować od września Piłkę nożną. Piłka i motory crossy są jego pasją. POMÓŻMY MU W NAPRAWIE TEGO CO ZNISZCZYŁA JEGO BIOLOGICZNA MATKA.

  Zdjęcie aktualizacji 36 836

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  05.09.2019
  05.09.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

  • Jolanta Rosół - awatar

   Jolanta Rosół - Organizator zbiórki

   06.09.2019
   06.09.2019

   Dziękuję za ten piękny fragment z Księgi Psalmów.

3 362 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Rosół - awatar

Jolanta Rosół

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Wiesława Ferdek - awatar
Wiesława Ferdek
150
Alicja i Jarosław Ferdek - awatar
Alicja i Jarosław Ferdek
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Alicja i Jarosław Ferdek - awatar
Alicja i Jarosław Ferdek
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij