Zbiórka Pomoc dla Wojtusia - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Wojtusia

Zbiórka Pomoc dla Wojtusia - zdjęcie główne

Pomoc dla Wojtusia

3 362 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać teraz
 
Jolanta Rosół - awatar

Jolanta Rosół

Organizator zbiórki

Witam. Mój syn jest cudownym dzieckiem i kocham Go nad życie choć nie jestem jego biologiczną mamą. Mojego synka po raz pierwszy zobaczyłam gdy miał 15 miesięcy. Siedział wówczas na dywanie w rodzinie zastępczej i miał strasznie smutne oczka. Pokochałam go od pierwszego wejrzenia. Pierwszy rok swojego życia spędził w trudnych warunkach. Biologiczna mama Wojtusia piła w czasie ciąży i dzięki temu mój syn nie miał odporności i ciągle chorował. Występowały drgawki gorączkowe i utraty przytomności. Często musieliśmy leżeć w szpitalu. Wojtuś ma również zdiagnozowany FAS. Długo nie mówił, jednak zawsze był pogodny i uśmiechnięty. Dziś Wojciech ma już prawie 11 lat. Od września rozpocznie naukę w czwartej klasie. Wojtuś ma trudności z nauką ponieważ jego pamięć jest zawodna. W tym celu od dwóch lat odpłatnie chodzimy na Biofeedback. Pakiet 20 treningów kosztuje 1300 zł. W ciągu tygodnia są dwa treningi. Oprócz tego cały czas mamy inne dodatkowe zajęcia stymulujące typu zajęcia sensoryczne. Niestety z uwagi na ogranicznia finansowe możemy chodzić na nie jedynie co dwa tygodnie. Dlatego PROSZĘ PAŃSTWA o pomoc finansową. Nigdy nikogo nie prosiłam o pieniądze ale dla dobra dziecka jestem zmuszona. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Jolanta Rosół - awatar

  Jolanta Rosół

  07.09.19
  07.09.19

  Jak nie pomóc takiemu kibicowi. Nawet przegrana nie zniechęciła go do naszej reprezentacji. Wojciech również zaczął trenować od września Piłkę nożną. Piłka i motory crossy są jego pasją. POMÓŻMY MU W NAPRAWIE TEGO CO ZNISZCZYŁA JEGO BIOLOGICZNA MATKA.

  Zdjęcie aktualności 36 836

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  05.09.19
  05.09.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

  • Jolanta Rosół - awatar

   Jolanta Rosół - Organizator zbiórki

   06.09.19
   06.09.19

   Dziękuję za ten piękny fragment z Księgi Psalmów.

3 362 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać teraz
 
Jolanta Rosół - awatar

Jolanta Rosół

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Wiesława Ferdek - awatar
Wiesława Ferdek
150
Alicja i Jarosław Ferdek - awatar
Alicja i Jarosław Ferdek
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Alicja i Jarosław Ferdek - awatar
Alicja i Jarosław Ferdek
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij