Zbiórka Ratunek dla Ruduśka - zdjęcie główne

Ratunek dla Ruduśka

2 671 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Hubert Stańczyk - awatar

Hubert Stańczyk

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim dobrym ludziom!

Jestem Hubert i chciałbym was wszystkich tu poprosić o pomoc w sprawie Super psiaka mojej niepełnosprawnej mamy Rudusia, który ma przepukline w kręgosłupie i jedynym ratunkiem jest operacja. Ruduś stracił czucie powierzchowne i można go jeszcze uratować. Nie muszę chyba wszytskim tłumaczyć iż jest on członkiem rodziny a dla mojej niepełnosprawnej mamy ogromnym psim  wsparciem. Bez operacji dojdzie do utary czucia głębokiego a co wiąże się z uśpieniem psiurka...

Każda złotóweczka się liczy !

Aktualizacje


 • Hubert Stańczyk - awatar

  Hubert Stańczyk

  28.08.2021
  28.08.2021

  Dobry wieczór wszystkim! Mama jest super wdzięczna wszystkim którzy wpłacili złotóweczki na Ruduśka, uwierzyć nie może w tak wspaniały odzew i dziękuję z całego serca wszystkim zaangażowanym!!!! Ruduś znosi ból i nowe trudy dzielnie! Widac ze się nie załamuje! Walczymy dalej!!! ❤💚❤🐕

  Zdjęcie aktualizacji 73 578

Komentarze


 • Judy Metzger - awatar

  Judy Metzger

  10.09.2021
  10.09.2021

  Beautiful dog! I wish him a full recovery!

 • Lucky z Rodziną - awatar

  Lucky z Rodziną

  06.09.2021
  06.09.2021

  Trzymaj się Ruduś !!

 • Agnieszka Kuznecka - awatar

  Agnieszka Kuznecka

  05.09.2021
  05.09.2021

  Powodzenia :)

 • Anna - awatar

  Anna

  29.08.2021
  29.08.2021

  Oby udało się nazbierać całą kwotę. Powodzenia

 • Magdalena Rabiasz - awatar

  Magdalena Rabiasz

  27.08.2021
  27.08.2021

  💔🐶🤜🤛

2 671 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Hubert Stańczyk - awatar

Hubert Stańczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 47

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Edyta - awatar
Edyta
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Lucyna - awatar
Lucyna
20
blogowa koleżanka - awatar
blogowa koleżanka
50
Judy Metzger - awatar
Judy Metzger
200
Lucky z Rodziną - awatar
Lucky z Rodziną
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
BasiaW - awatar
BasiaW
100
Magdalena - awatar
Magdalena
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij