[EDIT: mamy dla Państwa bardzo przykrą wiadomość. Gustaw odszedł za tęczowy most. Lekarze z zaprzyjaźnionej kliniki weterynaryjnej walczyli o niego do samego końca... Zbiórka pozostaje nadal aktywna ze względu na potrzebę opłacenia faktur za leczenie Gustawa.]


Poznajcie Gustawa –rudego kota, który walczy o życie


W zeszłą środę jedna z naszych inspektorek otrzymała przeraźliwy telefon z prośbą o pomoc od jeden ze swoich koleżanek. Sprawa dotyczyła rudego kota,który leżał na ulicy i przeraźliwie miauczał o pomoc. Nasza inspektorka poprosiła koleżankę o pilne przetransportowanie Gustawa do jednej z pobliskich klinik – Kliniki DrWet. 

Na miejscu czekał już wykwalifikowany sztab weterynarzy oraz jeden z naszych inspektorów, którzy od razu zaopiekowali się kotem, tym samym ratując mu życie. 

Pierwsze podejrzenie było takie, że kota potrącił samochód, lub co gorsza, został pobity i wyrzucony. Informacja o pobiciu na szczęście się nie potwierdziła, natomiast hipoteza potrącenia przez samochód jest bardziej prawdopodobna. 

Kot trafił do kliniki w bardzo złym stanie. Obecnie lekarze starają się ustabilizować jego funkcje życiowe i wykonują dodatkowe badania, których wyniki przerażają. 

Nie mogliśmy nie pomóc Gustawowi. Bez nas i bez pomocy osoby zgłaszającej przeżywałby wielkie katusze. Obecnie jest bezpieczny i diagnozowany. Koszty badań są wysokie, gdyż należy je stale powtarzać, aby móc podjąć odpowiednią decyzję i ustalić plan leczenia. Miejmy nadzieję, że Gustaw będzie silny. Cały OTOZ Animals – Inspektorat Warszawa trzyma za niego mocno kciuki. Póki co rokowania są bardzo ostrożne, ale liczymy na cud. Trzymajcie mocno kciuki! 

Szanowni Państwo! Zwracamy się do Was z błagalną prośbą o pomoc finansową, która choć w pewnym stopniu pokryje koszty jego leczenia. Dla Gustawa liczy się każda złotówka!

Chcielibyśmy również bardzo podziękować osobie zgłaszającej, która jako jedyna zareagowała na cierpienie zwierzęcia!


Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.07.18
  20.07.18

  Biedny. Poleciało parę groszy

 • ŻANETA - awatar

  ŻANETA

  20.07.18
  20.07.18

  Trzymam kciuki , to kotek z mojego bloku ♡♡

Wpłaty - 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Maria Śrutwa - awatar
50
Maria Śrutwa
Martyna - awatar
10
Martyna
Joanna Jessa - awatar
20
Joanna Jessa
Róża Zi - awatar
10
Róża Zi
M.K. - awatar
20
M.K.
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Felicja - awatar
10
Felicja

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij