Trafił pod naszą opiekę maluszek - 8 tygodniowy rudy kociaczek. Jego stan jest tragiczny! Zdecydowałyśmy, że nie możemy go zostawić na pastwę losu na wolności, bo jego dni byłyby policzone! Chcemy walczyć o Pirata! Na oku ma wrzód! Szykuje się długie, ciężkie i kosztowne jak na naszą kieszeń leczenie... jeśli nie uda nam się odratować oczko to trzeba będzie je usunąć! Ale nie jest to ważne, maluch musi przeżyć... bardzo chcemy aby udało go się uratować i w przyszłości znaleźć mu wspaniały, kochający , ciepły dom na całe jego kocie życie! <3 

Błagamy! Pomóżcie nam! Oprócz maluszka mamy i innych podopiecznych, o których również walczymy! 

Jesteśmy kilkuosobowym oddziałem Towarzystwa Opieki na Zwierzętami w Policach. Działamy wyłącznie na zasadach wolontariatu, któremu oddajemy całe swoje serce i wolny czas. Kosztem naszych rodzin i pracy. Ale to nasza pasja i powołanie, bo jak nie my to kto?

Nasza roczna działalność pochłania znacznie więcej środków, niż zapewnia nam Gmina. Teoretycznie mogłybyśmy działać tylko w tych „ramach finansowych”, ale jak oddzielić te zwierzęta, którym możemy pomóc, od tych, na pomoc którym nas nie stać? Taka selekcja jest niemożliwa.

Maluszek jak na razie jest przerażony i zmęczony! Widać, że nie czuje się dobrze :( Jest pod czujnym okiem weterynarza! Trzymajcie kciuki! Wszelkie nowe informacje o Piracie można poczytać na facebooku : Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Policach!

Pomóżcie nam pomagać! 


Aktualności

 • Toz Oddział W Policach - awatar

  Toz Oddział W Policach

  20.11.17
  20.11.17

  Dziękujemy za pomoc! :) Więcej o losach naszym Karmelku można dowiedzieć się na facebooku Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Policach!

  Zdjęcie aktualności 9 595

Komentarze

 • Igor Jankowicz - awatar

  Igor Jankowicz

  21.10.17
  21.10.17

  Zapraszam do wpłat, warto.

  • Toz Oddział W Policach - awatar

   Toz Oddział W Policach - Organizator zbiórki

   21.10.17
   21.10.17

   Dziękujemy:) 21.10.2017 Rudego maluszka nazwałyśmy KARMEL Karmel okazał się pełnym energii maluchem:) Nie poddaje się i walczy! W poniedziałek zabieramy go na badania do weterynarza do szczecińskiej kliniki na diagnozę! Zobaczymy co powie o oczku! Jeśli okaże się, że lepiej dla malucha aby je usunąć, to trzeba będzie się na taki zabieg przyszykować... Będziemy walczyć o zdrowie Karmelka... aby mógł, nawet jako pirat jak trzeba będzie, spędzić reszte życia w ciepłym domku na kolankach człowieka :) Kto jest z nami?! :)

Wpłaty - 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
55
Anonimowy Darczyńca
Patrycja W. - awatar
50
Patrycja W.
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Igor Jankowicz - awatar
50
Igor Jankowicz
Daniel - awatar
15
Daniel
Joanna - awatar
30
Joanna
Dorota Wiśniewska - awatar
50
Dorota Wiśniewska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.