Zbiórka Rudy który chciał latać - zdjęcie główne

Rudy który chciał latać

76 zł  z 538 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Klo Doo - awatar

Klo Doo

Organizator zbiórki

Rudy to 9-cio tygodniowy kot. Kot, który chciał zostać ptakiem. Niestety czasem same chęci nie wystarczą. Rudy spadł z szóstego piętra. Miał o tyle szczęścia, że po drodze zaliczył krzak bzu. Dosłownie pół metra dalej i rozbił by się o beton.

Kociak trafił do szpitala. Poza zbitymi płucami. Obrzękiem torebki stawowej. Ma roztrzaskaną kość lewej łapki. Dziś (30.08) przechodzi operację której koszt to "bagatela" 1000PLN do tego dochodzi drugie tyle za konsultacje lekarskie. RTG. Leki. Przetoczenie krwi. Pobyt w szpitalu (jest w nim od 27.08) i dalszą rehabilitację.

Niestety poza 470 złotymi które wpłaciliśmy na początku za konsultację. Leki. Itp. nie jesteśmy w stanie mimo szczerych chęci wysupłać 2000 na już. 

Na Rudego poza trójką dzieci i dwojgiem dorosłych a także roczną sunią czeka jego siostra MiałKotka. Ona chyba najbardziej przeżywa rozstanie z bratem. Straciła apetyt (a do tej pory przy misce była pierwszą i kończyła ostatnia) jest osowiała i markotna. Poza tym próbuje uciekać i szukać Rudego.


Zwracam się więc do wszystkich dobrych ludzi, którym nie jest to obojętne o pomoc w zbiórce tych pieniędzy. Każda złotówka i minuta są w tej chwili na wagę złota.


Z góry dziękuję wszystkim za pomoc w imieniu własnym i całej naszej ludzko-zwierzakowej rodziny, a przede wszystkim w imieniu Rudego.


Proszę też o udostępnianie zbiórki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Klo Doo - awatar

  Klo Doo

  06.09.2019
  06.09.2019

  Zmiany w kwocie zbiórki ze względu na to że kota zebraliśmy że szpitala po informacji że koszty operacji wzrosły do 2000.
  Kotu została usztywniona łapa. Ma ją w gipsie do 13 września. Będzie kulał ale będzie żył. Kwota zbiórki to kwota którą musimy wpłacić do 27 września.

  Zdjęcie aktualizacji 36 824

76 zł  z 538 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Klo Doo - awatar

Klo Doo

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Wojciech Stadnicki - awatar
Wojciech Stadnicki
50
Ania - awatar
Ania
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij