Zbiórka Pole Dance to nie to co myślisz! - miniaturka zdjęcia

Pole Dance to nie to co myślisz!

Zbiórka Pole Dance to nie to co myślisz! - zdjęcie główne

Pole Dance to nie to co myślisz!

22 zł z 999 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Kasia Kopeć - awatar

Kasia Kopeć

Organizator zbiórki

Mam na imię Kasia, zbieram na rurkę do Pole Dance.


Studiuję dwa kierunki:

-Zarządzanie i Inżynierię Produkcji

-Psychofizyczne Kształtowanie Człowieka.

Uwielbiam sport! Trenuję Street Workout oraz od dwóch lat Pole Dance.

Wiem, że wielu taniec na rurze kojarzy się z klubami nocnymi, jednak to jest również sport, akrobatyka na rurce. Sport siłowy. Dwa razy w tygodniu chodzę na godzinne zajęcia, jednak to jest za mało bym mogła się realizować oraz kiedyś wziąć udział w zawodach. Potrzebuję rurkę w domu. Ona kosztuje około tysiąca zł. Dla niektórych to pewnie niewiele, a dla mnie to marzenie! Ja z racji studiowania dwóch kierunków nie mam możliwości dorobienia sobie.


To co? Pomożecie? :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  19.02.17
  19.02.17

  Życzę powodzenia w osiągnięciu celu ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.02.17
  18.02.17

  Fajny pomysł, 5 zł to nie dużo, ale wystarczy, że znajdzie się takich 100 osób i twoje marzenia się spełnią :) powodzenia życzę)

22 zł z 999 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Kasia Kopeć - awatar

Kasia Kopeć

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Poledancer - awatar
Poledancer
2
Kasia - awatar
Kasia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij