Zbiórka Pole Dance to nie to co myślisz! - miniaturka zdjęcia

Pole Dance to nie to co myślisz! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pole Dance to nie to co myślisz! - zdjęcie główne

Pole Dance to nie to co myślisz!

22 zł  z 999 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Kopeć - awatar

Kasia Kopeć

Organizator zbiórki

Mam na imię Kasia, zbieram na rurkę do Pole Dance.


Studiuję dwa kierunki:

-Zarządzanie i Inżynierię Produkcji

-Psychofizyczne Kształtowanie Człowieka.

Uwielbiam sport! Trenuję Street Workout oraz od dwóch lat Pole Dance.

Wiem, że wielu taniec na rurze kojarzy się z klubami nocnymi, jednak to jest również sport, akrobatyka na rurce. Sport siłowy. Dwa razy w tygodniu chodzę na godzinne zajęcia, jednak to jest za mało bym mogła się realizować oraz kiedyś wziąć udział w zawodach. Potrzebuję rurkę w domu. Ona kosztuje około tysiąca zł. Dla niektórych to pewnie niewiele, a dla mnie to marzenie! Ja z racji studiowania dwóch kierunków nie mam możliwości dorobienia sobie.


To co? Pomożecie? :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  19.02.2017
  19.02.2017

  Życzę powodzenia w osiągnięciu celu ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.02.2017
  18.02.2017

  Fajny pomysł, 5 zł to nie dużo, ale wystarczy, że znajdzie się takich 100 osób i twoje marzenia się spełnią :) powodzenia życzę)

22 zł  z 999 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Kopeć - awatar

Kasia Kopeć

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Poledancer - awatar
Poledancer
2
Kasia - awatar
Kasia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij