Zbiórka International dance contest - zdjęcie główne

International dance contest

726 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Pauline Gaujour - awatar

Pauline Gaujour

Organizator zbiórki

Pauline Gaujour, danseuse depuis 13 ans. / Tańcerka od 13. lat.

La danse, c'est ma vie. J'ai commencé en France vers l'âge de 4 ans avec le style comtemporain. Puis arrivée en Pologne, la danse classique a fait son apparition. Maintenant, je réalise un de mes plus grands rêves: je fais des claquettes!  J'apprends aussi les bases de la danse de salon. / Taniec to moje życie. Zaczęłam około czwartego roku życia, we Francji, stylem współczesnym. Następnie, z moim przyjazdem do Polski, pojawił się taniec klasyczny. Teraz, realizuje jedno z moich największych marzeń: stepuję! Uczę się też podstaw tańca towarzyskiego.

J'aimerais continuer à évoluer dans la danse, apprendre de nouveux styles, me produire devant un public, en faire  une partie de mon futur métier. Et pour ça, il faut que je travaille beaucoup et que j'acquière de l'expérience sur scène en prenant par ex. part à des concours de danse, comme celui-ci. / Chciałabym się dalej rozwijać w tańcu, nauczyć się nowych stylów, występować przed publicznością, uczynić to częścią mojego przyszłego zawodu. A do tego, muszę dużo pracować i nabyć doświadczenia ze sceną, np. biorąc udział w takich tanecznych konkursach jak ten.

En mars j'ai participé aux éliminations du concours international de danse: Dance World Cup. Je suis passée à la finale, mais elle aura lieu à Braga, au Portugal, en début de juillet. / W Marcu wzięłam udział w eliminacjach międzynarodowego tanecznego konkursu Dance World Cup. Przeszłam do finału, jednak będzie on miał miejsce w Bradze, w Portugalii, na początku lipca.

Les coûts de ce voyage et de la participation au concours sont assez élevés.. 

C'est pourquoi je demande votre compréhension et un peu d'aide financière de votre part. / Koszty wyjazdu i udziału w tym konkursie są dosyć wysokie..

Dlatego kieruję do was prośbę o wyrozumiałość i o pomoc finansową.

Je vous embrasse tous très fort. / Całuję wszystich bardzo mocno.


Pauline  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
726 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Pauline Gaujour - awatar

Pauline Gaujour

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

FOUILLADE - awatar
FOUILLADE
655
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij