Zbiórka International dance contest - zdjęcie główne

International dance contest

726 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Pauline Gaujour - awatar

Pauline Gaujour

Organizator zbiórki

Pauline Gaujour, danseuse depuis 13 ans. / Tańcerka od 13. lat.

La danse, c'est ma vie. J'ai commencé en France vers l'âge de 4 ans avec le style comtemporain. Puis arrivée en Pologne, la danse classique a fait son apparition. Maintenant, je réalise un de mes plus grands rêves: je fais des claquettes!  J'apprends aussi les bases de la danse de salon. / Taniec to moje życie. Zaczęłam około czwartego roku życia, we Francji, stylem współczesnym. Następnie, z moim przyjazdem do Polski, pojawił się taniec klasyczny. Teraz, realizuje jedno z moich największych marzeń: stepuję! Uczę się też podstaw tańca towarzyskiego.

J'aimerais continuer à évoluer dans la danse, apprendre de nouveux styles, me produire devant un public, en faire  une partie de mon futur métier. Et pour ça, il faut que je travaille beaucoup et que j'acquière de l'expérience sur scène en prenant par ex. part à des concours de danse, comme celui-ci. / Chciałabym się dalej rozwijać w tańcu, nauczyć się nowych stylów, występować przed publicznością, uczynić to częścią mojego przyszłego zawodu. A do tego, muszę dużo pracować i nabyć doświadczenia ze sceną, np. biorąc udział w takich tanecznych konkursach jak ten.

En mars j'ai participé aux éliminations du concours international de danse: Dance World Cup. Je suis passée à la finale, mais elle aura lieu à Braga, au Portugal, en début de juillet. / W Marcu wzięłam udział w eliminacjach międzynarodowego tanecznego konkursu Dance World Cup. Przeszłam do finału, jednak będzie on miał miejsce w Bradze, w Portugalii, na początku lipca.

Les coûts de ce voyage et de la participation au concours sont assez élevés.. 

C'est pourquoi je demande votre compréhension et un peu d'aide financière de votre part. / Koszty wyjazdu i udziału w tym konkursie są dosyć wysokie..

Dlatego kieruję do was prośbę o wyrozumiałość i o pomoc finansową.

Je vous embrasse tous très fort. / Całuję wszystich bardzo mocno.


Pauline  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
726 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Pauline Gaujour - awatar

Pauline Gaujour

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

FOUILLADE - awatar
FOUILLADE
655
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij