Wózek inwalidzki KUSCHALL

1 478 zł  z 19 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Robert Ryfczyński - awatar

Robert Ryfczyński

Organizator zbiórki

Przyszedł dzień, kiedy technika dogoniła potrzeby ludzi takich jak ja. Przyszła chwila, kiedy mogę wyjechać przed dom wymyślić dowolne miejsce, w które chce dotrzeć. Mogę być wreszcie w pełni niezależnym człowiekiem, który będzie normalnie żył. Los zmienił moje życie, sprawi, że do końca życia będę patrzył na świat z pozycji siedzącej, że nigdy nie stanę na nogi. Życie z takim wyrokiem można opanować, można po pewnym czasie budzić się bez poczucia, że wózek to niewola. Ale kiedy pojawia się na horyzoncie mała szansa, to trzeba ją wykorzystać. 

Dla mnie nadzieją jest pewne urządzenie, które widziałeś lub będziesz widział na ulicy. Specjalna przystawka do wózka inwalidzkiego, która w jednej chwili zamieni go w prawdziwy, szybki i mobilny skuter, którym można dotrzeć wszędzie, bez pomocy innych i komunikacji miejskiej.

Nie wiem, jak to jest grać z kumplami na boisku w piłkę. Nie wiem, jak to jest wędrować po górskich szlakach. Choć mam 43 lat wiele mnie w życiu ominęło przez chorobę. Od urodzenia choruję na przepuklinę oponowo-rdzeniową. Jestem całkowicie sparaliżowany od pasa w dół. Gdyby nie wózek inwalidzki choroba przykułaby mnie do łóżka i zamknęła w domu.

Mimo swojej niepełnosprawności staram się żyć normalnie. Staram się być samodzielnym i niezależnym. Śmieję się, że każdego dnia jak inni też wychodzę do pracy – bo zajęcia z terapeutą i fizjoterapia to przecież także praca, tylko nad własnym zdrowiem. Niestety jestem coraz starszy, a mięśnie rąk coraz słabsze. Coraz trudniej jest mi poruszać się na wózku, który mam. 

Od kilku lat marzę o specjalnym wózku . Kuschall da mi poczucie wolności. To uczucie i ta forma aktywności to rzeczy, których najbardziej mi brak. Dlatego moim marzeniem jest posiadanie takiego wózka, dzięki któremu mógłbym swobodnie wyjść z domu i zapewni mi ciekawą formę rehabilitacji, która również jest dla mnie bardzo ważna.

Niestety największym minusem wózka jest jego koszt. 

DLA ZAINTERESOWANYCH LINK DO STRONY Z WÓZKIEM I FORMULARZEM ZAMÓWIENIOWYM.: https://kuschall.eu/wozki-inwalidzkie-kuschall/k-series/?fbclid=IwAR0ZjI0MOybxL13UAJ8L2eBeJqqavlPGauBBsWcILX_1QpAg1ncAdu-UW8cWiem, że nie wyzdrowieję. Pogodziłem się z tym, ale chcę być jak najdłużej samodzielny. Proszę, pomóż!

Robert

1 478 zł  z 19 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Robert Ryfczyński - awatar

Robert Ryfczyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Robert - awatar
Robert
100
Artur - awatar
Artur
100
Lasik - awatar
Lasik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mikołaj Ciechomski - awatar
Mikołaj Ciechomski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij