
Zbieramy środki , by nasz kolega z klasy mógł z nami pojechać na ostatnią w tym roku zielona szkołę do Berlina, jego rodzina jest bardzo biedna i nie niestety możliwości opłacić takiej wycieczki nawet w ratach chcemy by był tu z nami i oderwał się od smutnej rzeczywistości🫶 zbiórka jest na wyższą kwotę aby mógł zabrać euro 💶 i wspomóc jego rodzinę zostało nam mało czasu🙏 dziękujemy za kazda wpłatę
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!