Zbiórka Zbiórka na sprzętrehabilitacyjny - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na sprzętrehabilitacyjny Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka na sprzętrehabilitacyjny - zdjęcie główne

Zbiórka na sprzętrehabilitacyjny

781 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Lipien - awatar

Patrycja Lipien

Organizator zbiórki

Witam mam na imie Adrian, mam 32 lata i od prawie 3 lat zmagam się z chorobą genetyczną zwaną zespołem Willsona która  doprowadziła mnie do porażenia cztero-kończynowego. Tak również mam padaczkę, dystonie, ruchy Parkinsona, oraz Niklonie. Na codzień nie jestem w stanie sam sobie poradzić z najprostrzymi czynnościami zawsze potrzebuję pomocy innych. Mam troje dzieci dla których bardzo bym chciał wrócić do czesciowej sprawności. Niestety mam świadomość że nigdy nie wrócę do pełni zdrowia aczkolwiek bardzo ważne jest w mojej chorobie żebym był rechabilitowany oraz miał do tego specjalistyczny sprzęt. np: stół pionizacyjny. Ten sprzęt jest dla mnie bardzo ważny i potrzebny ponieważ bez rehabilitacji moja choroba będzie postępowała, bardzo proszę o pomoc bez państwa pomocy nie uda mi się zakupić sprzętu do rehabilitacji za każdą złotówkę będę bardzo wdzięczny.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Oliwia <3 - awatar

    Oliwia <3

    14.10.2019
    14.10.2019

    Wracaj nam do zdrowia :*

781 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Lipien - awatar

Patrycja Lipien

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Patryk <3 - awatar
Patryk <3
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mariusz B - awatar
Mariusz B
20
Milena - awatar
Milena
20
Oliwia <3 - awatar
Oliwia <3
200
Ewelina - awatar
Ewelina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Gądek - awatar
Katarzyna Gądek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij