Zbiórka Dla cierpiacej Sylwii - zdjęcie główne

Dla cierpiacej Sylwii

5 970 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 105 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Mbarki - awatar

Katarzyna Mbarki

Organizator zbiórki

Z wielkim bolem serca chcialam poinformowac ze w 06.07.2018 Sylwia odeszła...[*] wszystkim którzy wspomogli finansowo Sylwie dziękuję serdecznie, środki zostały przekazane dzieciom.


Poznajcie Sylwie. 46 lat. Cudowna matka 2 dzieci i kochająca żona. Mimo choroby ciągle uśmiechnięta choć życie jej nie rozpieszcza. Parę lat temu zachorowała na raka piersi, którego pokonała. Chwilę było dobrze po czym rak zaatakował kości, mimo radioterapii i chemioterapii nadal są przerzuty. Organizm jest tak wykończony, że kości same się łamią: najpierw szyja, która była operowana i wprowadzono pręt który podtrzymuje jej głowę, źle dobrany kołnierz podtrzymujący głowę złamał jej obojczyk. Na chwilę obecną po ostatniej chemioterapii zęby Sylwii wyglądają tragicznie. To co zawsze było jej atutem teraz straciła...całe szkliwo odeszło od kości zębów i to najbardziej Sylwie boli, bardziej nawet niż wypadanie włosów czy brwi. Nadzieją jest leczenie izotopami ale coś więcej będzie wiadomo przy kolejnej wizycie u lekarza. W imieniu Sylwii bardzo proszę o pomoc materialną, aby z jednej strony ulżyć jej w bólu poprzez zakup leków przeciwbólowych a z drugiej żeby móc naprawić to co choroba jest zabrała czyli przede wszystkim nowe zęby. Liczę na Państwa rozumienie i gorące serca. Dziękuję w imieniu Sylwii i własnym.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Agnieszka BH - awatar

  Agnieszka BH

  28.05.2018
  28.05.2018

  Możesz na nas liczyć ❤

 • Agnieszka Jadli - awatar

  Agnieszka Jadli

  26.05.2018
  26.05.2018

  Dużo zdrówka Sylwia a całej rodzinie wytrwałości . Dasz rade

 • Beata Śliwińska - awatar

  Beata Śliwińska

  22.04.2018
  22.04.2018

  Zdrówka Sylwuś😘😘😘

 • Trzymaj się! - awatar

  Trzymaj się!

  20.04.2018
  20.04.2018

  Wiem, że to nie dużo, ale w tym momencie więcej po prostu nie mogę. Trzymaj się ciepło! Będę wspierać w razie możliwości.

 • Agnieszka BH - awatar

  Agnieszka BH

  12.04.2018
  12.04.2018

  Zdróweczka Sylwuś :-*

5 970 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 105 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Mbarki - awatar

Katarzyna Mbarki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 105

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonim - awatar
Anonim
20
A.Bis - awatar
A.Bis
20
Sandra - awatar
Sandra
50
Agnieszka BH - awatar
Agnieszka BH
50
Paulina B. - awatar
Paulina B.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Jadli - awatar
Agnieszka Jadli
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij