Zbiórka Terapia Oli - zdjęcie główne

Terapia Oli

1 960 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Nowak - awatar

Maciej Nowak

Organizator zbiórki

Mam na imię Aleksandra. Mam 2 latka i 6 miesięcy, urodziłam się jako wcześniaczek w 33 tygodniu ciąży 1 czerwca w Dzień Dziecka. Zrobiłam rodzicom i bratu niespodziankę 🙂 z poporodowymi  zaburzeniami oddychania oraz wadą genetyczną Trisomia 21 (zespół Downa). Bardzo chciałabym być samodzielna jak inne dzieci, dlatego jeżdżę z rodzicami na zabiegi leczniczo-rehabilitacyjne oraz inne zajęcia terapeutyczne. Mam obniżone napięcie mięśniowe co powoduje, że nie potrafię jeszcze mówić, ani samodzielnie się poruszać. Jestem pod opieką wielu lekarzy specjalistów, rehabilitantów, terapeutów dzięki którym widać postępy w moim rozwoju. Pieniążki zebrane będą przeznaczone na dalszą intensywną rehabilitację, terapię neurologopedyczną, sensoryczną oraz pomoce terapeutyczne, żeby rodzice mogli że mną ćwiczyć także w domku.

Dziękuję wraz z rodzicami za każdy  grosik, który pomoże w walce o moją sprawność oraz codzienne funkcjonowanie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maciej Nowak - awatar

  Maciej Nowak

  18.12.2019
  18.12.2019

  Mam na imię Aleksandra. Mam 2 latka i 6 miesięcy, urodziłam się jako wcześniaczek w 33 tygodniu ciąży 1 czerwca w Dzień Dziecka. Zrobiłam rodzicom i bratu niespodziankę 🙂 z poporodowymi zaburzeniami oddychania oraz wadą genetyczną Trisomia 21 (zespół Downa). Bardzo chciałabym być samodzielna jak inne dzieci, dlatego jeżdżę z rodzicami na zabiegi leczniczo-rehabilitacyjne oraz inne zajęcia terapeutyczne. Mam obniżone napięcie mięśniowe co powoduje, że nie potrafię jeszcze mówić, ani samodzielnie się poruszać. Jestem pod opieką wielu lekarzy specjalistów, rehabilitantów, terapeutów dzięki którym widać postępy w moim rozwoju. Pieniążki zebrane będą przeznaczone na dalszą intensywną rehabilitację, terapię neurologopedyczną, sensoryczną oraz pomoce terapeutyczne, żeby rodzice mogli że mną ćwiczyć także w domku. Jesteśmy pod opieką Fundacji Avalon-Nowak, 8711.
  Dziękuję wraz z rodzicami za każdy grosik, który pomoże w walce o moją sprawność oraz codzienne funkcjonowanie.

  Zdjęcie aktualizacji 41 519

Komentarze


 • Anna Rybka-Mendla - awatar

  Anna Rybka-Mendla

  24.12.2019
  24.12.2019

  Wesołych Świat :)

  • Maciej Nowak - awatar

   Maciej Nowak - Organizator zbiórki

   25.12.2019
   25.12.2019

   Dziękujemy z całego serca.

1 960 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Nowak - awatar

Maciej Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Morris - awatar
Morris
100
Anna Spadzińska - awatar
Anna Spadzińska
100
Grażyna Kołodziejczyk - awatar
Grażyna Kołodziejczyk
50
Lucyna - awatar
Lucyna
50
Marcin Leszko - awatar
Marcin Leszko
20
Martyna Bujak - awatar
Martyna Bujak
160
Anna Rybka-Mendla - awatar
Anna Rybka-Mendla
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
QbaK - awatar
QbaK
50
Nietypowy Czubas - awatar
Nietypowy Czubas
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij