Zbiórka Opieka w domu dla Krzyska - miniaturka zdjęcia

Opieka w domu dla Krzyska

Zbiórka Opieka w domu dla Krzyska - zdjęcie główne

Opieka w domu dla Krzyska

18 781 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 290 osób
Wpłać teraz
 
Paweł Krajewski - awatar

Paweł Krajewski

Organizator zbiórki

 Pomóżmy Krzyśkowi!!!!

Kilka miesięcy temu zwracaliśmy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe w leczeniu Krzyśka-naszego  35 letniego brata, kolegi.Wówczas to Krzysiek przebywał na wielomiesięcznej kuracji w szpitalu w Gdańsku. Pomimo wysiłków lekarzy i rehabilitantów stan zdrowia Krzyśka ciągle się pogarszał. Ostatecznie w sierpniu br. postawiono diagnozę- SLA (stwardnienie zanikowe boczne). Krzysiek umiera, nie ma lekarstwa. Pozostaje    nam jedynie towarzyszyć mu w ostatniej drodze. Uzbierane wówczas pieniądze, które miały być przeznaczone na zakup wózka, przeznaczyliśmy na opiekunki, ponieważ na co dzień opiekuje się Nim  78 letnia mama. 

Nie chcielibyśmy oddać Krzyśka do Hospicjum. Na to jednak potrzebne są pieniądze (około 2 tyś. miesięcznie). Prosimy zatem o wsparcie i dziękujemy za dotychczasową pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kacha - awatar

  Kacha

  06.02.20
  06.02.20

  Trzymam kciuki Krzysiek ❤

 • Szkoły Anglojęzyczne Regent w Elblągu - awatar

  Szkoły Anglojęzyczne Regent w Elblągu

  21.12.18
  21.12.18

  Życzymy zdrowia, wytrwałości i ufności. Społeczność Szkół Anglojęzycznych Regent w Elblągu.

 • adam i gosia - awatar

  adam i gosia

  23.11.18
  23.11.18

  wracaj do zdrowia i walcz

 • AiDarek - awatar

  AiDarek

  21.11.18
  21.11.18

  Wracaj szybko do zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.11.18
  20.11.18

  Elblazanka dla Elblazanina😊 życzę zdrowia 😊

18 781 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 290 osób
Wpłać teraz
 
Paweł Krajewski - awatar

Paweł Krajewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 290

Zbigniew Śmichurski - awatar
Zbigniew Śmichurski
10
Dziobak - awatar
Dziobak
100
Kacha - awatar
Kacha
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karol Z - awatar
Karol Z
100
Dziobak - awatar
Dziobak
100
Ewa G. - awatar
Ewa G.
20
Aga. - awatar
Aga.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij