Zbiórka Zbiórka dla Jasia z autyzmem - miniaturka zdjęcia

Zbiórka dla Jasia z autyzmem Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka dla Jasia z autyzmem - zdjęcie główne

Zbiórka dla Jasia z autyzmem

3 973 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Wawrzyniak - awatar

Jakub Wawrzyniak

Organizator zbiórki

Proszę wesprzyjcie mnie -Jasiu

Przyszedłem na świat jako zdrowy chłopiec - pogodny, radosny i uśmiechnięty. Do 2-go roku życia rozwijałem się prawidłowo, aż z dnia na dzień zmieniłem się nie do poznania: przestałem reagować na swoje imię, nie utrzymywałem kontaktu wzrokowego, a mój starszy brat przestał być mi potrzebny do wspólnej zabawy. Każdej nocy budziłem się z krzykiem nie pozwalając się nawet przytulić.

Diagnoza:  CAŁOŚCIOWY AUTYZM DZIECIĘCY wywróciła całe moje dotychczasowe życie do góry nogami.

Przez ostatni rok sporo się u mnie zmieniło. Rozpocząłem przygodę w fantastycznej szkole, dzięki niej zrobiłem ogromne postępy.  Niestety nadal nie mówię. Wierzę jednak, że poprzez dalszą naukę oraz pracę z terapeutami będę się dalej rozwijał. W chwili obecnej niezbędna jest mi pomoc w codziennym funkcjonowaniu. 

Dlatego jak w latach poprzednich tak i w tym roku proszę Was o wsparcie.  

Środki przekazywane na subkonto pozwolą na sfinansowanie mojego dalszego leczenia (w tym okresowe badania wzroku,  słuchu, leczenie neurologiczne, genetyczne, alergologiczne, metaboliczne,  stomatologiczne, psychiatryczne) oraz zakup leków, pomocy dydaktycznych niezbędnych do codziennych ćwiczeń tak ważnych abym się dalej rozwijał.


Za okazane wsparcie dziękuję

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jakub Wawrzyniak - awatar

  Jakub Wawrzyniak

  20.02.2022
  20.02.2022

  Tak było w zeszłym roku. Dzięki Wam dałem radę. Mając Was u swego boku wiem że i w tym roku będzie dobrze. (Mimo iż bardzo się tego boję 🥺). Dziękuję Wam.

  Zdjęcie aktualizacji 88 392

3 973 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Wawrzyniak - awatar

Jakub Wawrzyniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr - awatar
Piotr
50
Wojtek - awatar
Wojtek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Martyna - awatar
Martyna
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maria - awatar
Maria
100
Roma - awatar
Roma
100
Vadym - awatar
Vadym
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij