Zbiórka Zbiórka dla Jasia z autyzmem - miniaturka zdjęcia

Zbiórka dla Jasia z autyzmem Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka dla Jasia z autyzmem - zdjęcie główne

Zbiórka dla Jasia z autyzmem

2 461 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Wawrzyniak - awatar

Jakub Wawrzyniak

Organizator zbiórki

Proszę wesprzyjcie mnie -Jasiu

Przyszedłem na świat jako zdrowy chłopiec - pogodny, radosny i uśmiechnięty. Do 2-go roku życia rozwijałem się prawidłowo, aż z dnia na dzień zmieniłem się nie do poznania: przestałem reagować na swoje imię, nie utrzymywałem kontaktu wzrokowego, a mój starszy brat przestał być mi potrzebny do wspólnej zabawy. Każdej nocy budziłem się z krzykiem nie pozwalając się nawet przytulić.

Diagnoza:  CAŁOŚCIOWY AUTYZM DZIECIĘCY wywróciła całe moje dotychczasowe życie do góry nogami.

Przez ostatni rok sporo się u mnie zmieniło. Rozpocząłem przygodę w fantastycznej szkole, dzięki niej zrobiłem ogromne postępy.  Niestety nadal nie mówię. Wierzę jednak, że poprzez dalszą naukę oraz pracę z terapeutami będę się dalej rozwijał. W chwili obecnej niezbędna jest mi pomoc w codziennym funkcjonowaniu. 

Dlatego jak w latach poprzednich tak i w tym roku proszę Was o wsparcie.  

Środki przekazywane na subkonto pozwolą na sfinansowanie mojego dalszego leczenia (w tym okresowe badania wzroku,  słuchu, leczenie neurologiczne, genetyczne, alergologiczne, metaboliczne,  stomatologiczne, psychiatryczne) oraz zakup leków, pomocy dydaktycznych niezbędnych do codziennych ćwiczeń tak ważnych abym się dalej rozwijał.


Za okazane wsparcie dziękuję

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jakub Wawrzyniak - awatar

  Jakub Wawrzyniak

  20.02.2022
  20.02.2022

  Tak było w zeszłym roku. Dzięki Wam dałem radę. Mając Was u swego boku wiem że i w tym roku będzie dobrze. (Mimo iż bardzo się tego boję 🥺). Dziękuję Wam.

  Zdjęcie aktualizacji 88 392

2 461 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Wawrzyniak - awatar

Jakub Wawrzyniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Łukasz Patecki - awatar
Łukasz Patecki
50
Darek - awatar
Darek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
BaPo - awatar
BaPo
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Radosław Ginter - awatar
Radosław Ginter
50
Radosław Ginter - awatar
Radosław Ginter
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Vadyxa - awatar
Vadyxa
1 000
Piotr - awatar
Piotr
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij