Zbiórka Marzenie o Japonii, pomóżcie !!! - zdjęcie główne

Marzenie o Japonii, pomóżcie !!!

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Grabski - awatar

Artur Grabski

Organizator zbiórki

Cześć, mam na imię Artur i moim marzeniem jest podróż do Japonii, poznanie kultury japońskiej, zwyczajów, tradycji, poznanie codziennego życia japończyków. Japonią interesuje się od dwóch lat, moje zainteresowanie zaczeło się od oglądania anime, czytania mang, słuchania japońskiego popu, z czasem zacząłem oglądać kanały podróżnicze poświęcone Japonii i tak bardzo mnie Japonia zauroczyła, że wydaje mi się jakby to było moje miejsce. Jak wiecie podróż do Japonii nie jest tania i nie mogę sobie pozwolić finansowo na dłuższy pobyt, pracuję jako pracownik magazynowy i zacząłem odkładać fundusze chociaż na dwutygodniową wycieczkę do Tokio i Kioto. Z moim obliczeń wynika, że pod koniec kwietnia 2020r powinienem uzbierać ok 12,000zł na ten cel który wystarczy na podróż lotniczą ok 2700zł w 2 strony, zakwaterowanie ok 2500zł, komunikacja miejska i podróż pociągami ok 2000zł, wyżywienie ok 2500zł, bilety wstępu na różne atrakcje turystyczne ok 1000zł i wynajęcie przenośnego hot-spota wi-fi ok 350zł. Moje marzenie nie spełni się w 100% ponieważ w 2 tygodnie niewiele Japonii poznam ze względów finansowych, uda mi się pobyć 10 dni w Tokio i 4-5 dni w Kioto, a jest jeszcze mnóstwo miejsc które chciałbym zobaczyć aby lepiej poznać Japonie i japończyków. Chciałbym was prosić o pomoc w takich kwotach jakie możecie abym mógł przedłużyć pobyt w Japonii i zobaczyć znacznie więcej tego pięknego, egzotycznego kraju. Mieszkam sam, wynajmuję pokój w mieszkaniu 4-osobowym, nie jestem bogaty, moje wynagrodzenie wynosi ok 2500zł netto, do tej pory udało mi się odłożyć ok 2300zł czyli dopiero za miesiąc będę w stanie zakupić bilety lotnicze i do celu bardzo daleka droga. Jeśli możecie mi pomóc spełnić moje marzenie będę bardzo wdzięczny i oczywiście podziele się postępami z realizacji tego życiowego celu.  Dla osób które by mnie wspomogły wyślę prezenty z Japonii i pocztówki. Przepraszam, za taki długi opis, ale chciałbym abyście zrozumieli, że to takie moje życiowe marzenie, na początek chcę zobaczyć najwięcej jak to będzie możliwe a kiedyś być może by mi się udało zamieszkać w Japonii. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Grabski - awatar

Artur Grabski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij