
Witam.
Nazywam sie Grzegorz.
Jestem zwyklym czlowiekiem szukajacym juz tylko spokoju.
Moja historia zaczyna sie od wybryku gdzie zadluzylem sie w firmie telekomunikacyjnej a minowicie poprzez swoja glupote musialem zaplacic wysoki rachunek. Nie namyslajac sie dlugo i nie szukajac pomocy u rodziny zaciagnelem chwilowke. Tak tak... Niezbyt przemyslana decyzja., ale wtedy chcialem jak najszybciej wyjsc z tego dlugu. Ale zobiwiazania trzeba placic i byla kolejna szybka pozyczka. I tak dalej... W koncu nie moglem tego opanowac i popadlem w petle. Bralem kolejne zeby splacic poprzednie.
Pewnego dnia uswiadomilem sobie ze nie jestem w stanie ich juz splacac bo mnie po prostu nie stac juz na nic.
Jestem ojcem dwojki dzieci i chcialbym zapewnic im w miare bezpieczna przyszlosc.
I tu zwracam sie do Panstwa aby mi pomogli. Kazdy grosik sie liczy.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!