Zbiórka Pomóż Mai wstać na własne nóżki - miniaturka zdjęcia

Pomóż Mai wstać na własne nóżki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż Mai wstać na własne nóżki - zdjęcie główne

Pomóż Mai wstać na własne nóżki

462 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Elka Elżbieta - awatar

Elka Elżbieta

Organizator zbiórki

Witam wszystkich serdecznie przedstawiam wam moja wnuczke Maje jest kochana delikatna i bardzo chora potrzebuje wsparcia od wszystkich którzy mają złote serduszka by mogła stanąć na własne nóżki urodziła się zdrowa w ósmym miesiącu gdy skończyła pół roczku rodzice przeżyli największy paraliż jaki mogli sobie tylko wyobrazić Maja nagle przestała oddychać lecz walka o jej życie była impulsem z serca 💕 udało się oddycha i teraz już wiadomo atak padaczki ciągle szpitale badania różne diagnozy ból w sercach naszych ta niewiedza lecz już wiemy porażenie mózgowe prawa półkula odpowiedzialna za większość czynników życiowych w tym właśnie chodzenie lecz długa rehabilitacja i serce mojej najkochanszej wnuczki z taką chęcią do życia to bezcenne dla nas zdrowych ludzi jej uśmiech ☺ łamie wszystkie serca ma dopiero rok a już umie podziękować właśnie tym swoim cudnym uśmiechem proszę pomóżcie Mai chodzić. Dziękuję ☺️ 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
462 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Elka Elżbieta - awatar

Elka Elżbieta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Paweł - awatar
Paweł
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Korni - awatar
Korni
10
nrsz - awatar
nrsz
100
znajoma - awatar
znajoma
20
Agata Michurska - awatar
Agata Michurska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij