Zbiórka Pomóż Mai wstać na własne nóżki - miniaturka zdjęcia

Pomóż Mai wstać na własne nóżki

Zbiórka Pomóż Mai wstać na własne nóżki - zdjęcie główne

Pomóż Mai wstać na własne nóżki

411 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Elka Elżbieta - awatar

Elka Elżbieta

Organizator zbiórki

Witam wszystkich serdecznie przedstawiam wam moja wnuczke Maje jest kochana delikatna i bardzo chora potrzebuje wsparcia od wszystkich którzy mają złote serduszka by mogła stanąć na własne nóżki urodziła się zdrowa w ósmym miesiącu gdy skończyła pół roczku rodzice przeżyli największy paraliż jaki mogli sobie tylko wyobrazić Maja nagle przestała oddychać lecz walka o jej życie była impulsem z serca 💕 udało się oddycha i teraz już wiadomo atak padaczki ciągle szpitale badania różne diagnozy ból w sercach naszych ta niewiedza lecz już wiemy porażenie mózgowe prawa półkula odpowiedzialna za większość czynników życiowych w tym właśnie chodzenie lecz długa rehabilitacja i serce mojej najkochanszej wnuczki z taką chęcią do życia to bezcenne dla nas zdrowych ludzi jej uśmiech ☺ łamie wszystkie serca ma dopiero rok a już umie podziękować właśnie tym swoim cudnym uśmiechem proszę pomóżcie Mai chodzić. Dziękuję ☺️ 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
411 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Elka Elżbieta - awatar

Elka Elżbieta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Korni - awatar
Korni
10
nrsz - awatar
nrsz
100
znajoma - awatar
znajoma
20
Agata Michurska - awatar
Agata Michurska
10
Aga popiel - awatar
Aga popiel
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij