Zbiórka Kocham. Nie gryzę. - zdjęcie główne

Kocham. Nie gryzę.

510 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


OSIEM LAT NA ULICY...

 SABATA znali wszyscy. Niestety tylko z widzenia. Każdy mówił - aaa , to ten, on tak łazi, nie wiadomo czy nie gryzie, taki włóczykij. A co ma robić niczyj pies? Łazi, bo musi jeść i jedynym celem jego wycieczek jest przypadkowy obiad. Póki był młody, interesowały go jeszcze okoliczne suczki ale po jakimś czasie i on się ustatkował.  Z Saharą (obecnie w fundacji),  razem  "łazili", zdobywali pożywienie i spali pod gzymsem spalarni śmieci na obrzeżach Szydłowca, tuż przy torach kolejowych. I nikt nigdy nie wpadł na to, by im pomóc.Na nieszczęście miejsce koczowania obrali sobie na granicy gmin, więc Szydłowiec twierdził, że zabranie psów to sprawa Jastrzębia a Jastrząb, że Szydłowca....

Ponieważ Sahara była dzika a SABAT duży, nikt ich nie próbował pokochać, pogłaskać, pocieszyć w niedoli. Stały się elementem pejzażu, bo polski pejzaż pełen jest niczyich psów. Jadły chleb z deszczem a pomidory zostawiały ptakom..( zobaczcie w  aktualnościach panpanipies.pl).

Aż do dnia, kiedy Saharę zabrała nasza fundacja, bo sunia była w stanie ciężkim.. (zobacz też zbiórkę Sahary). Nie mogliśmy zostawić SABATA. Wszedł do klatki, bo wszyscy mnie przestrzegali, że jednak czasem gryzie. 

W hotelu okazało się, że SABAT... to pies niewiarygodnie wrażliwy i uczuciowy. Pies pragnący człowieka jak tlenu. Lękliwy , po przejściach , ale - traktowany z czułością - daje z siebie wszystko. Kocha mizianie po brzuchu, przytula się, daje łapę. Zmarnował osiem lat pozbawiony czegoś, czego pragnął najbardziej na świecie - miłości. 

Wbrew pozorom jest bardzo wyniszczony i zmęczony bezdomnością. Potrzebuje regeneracji, regularnego odżywiania i dużo snu. Szanse na adopcję ma średnie, ale cuda się zdarzają,  on sam jest cudem. Prosimy, wesprzyjcie Sabata i jego pobyt w hotelu, zabiegi i szczepienia. To kolejny weteran bezdomności zabrany przez naszą fundację , potrzebna pomoc w utrzymaniu, potrzebny sponsor, potrzebny dom...


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Aga Tomczyk - awatar

  Aga Tomczyk

  25.01.2019
  25.01.2019

  Żeby te smutne oczka zaczęły się śmiać 🐕!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.01.2019
  23.01.2019

  Powodzenia< na takie biedaki mało kto zwraca uwagę

510 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 10

Róża - awatar
Róża
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata Szablowska - awatar
Małgorzata Szablowska
100
Aga Tomczyk - awatar
Aga Tomczyk
100
Róża - awatar
Róża
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa S - awatar
Ewa S
20
Anna Rusek - awatar
Anna Rusek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij