Zbiórka Pomóżcie nam walczyć !!! - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie nam walczyć !!!

To my - SAB.  Jest nas garstka. 


Nie mamy dużego zaplecza, biura, speca od logistyki czy etatowych pracowników. Jesteśmy grupą osób ratujących psy płaskopyskie, od 10 lat. Robimy to skutecznie, dzięki nam nowe domy znalazło grubo ponad tysiąc psów i nawet kilka kotów, królików czy świnek morskich.

Walczymy każdego dnia. Z pseudohodowcami, z chorobami naszych podopiecznych, z przeciwnościami losu, wreszcie z samymi sobą, w końcu jesteśmy tylko ludżmi, poświęcamy tej sprawie nasz czas, często kosztem innych ważnych spraw.

Prosimy was o pomoc w dalszej walce. Rozglądamy się wokół, mnóstwo innych fundacji prosi o wsparcie, my również jesteśmy w sytuacji krytycznej i bez was po prostu nie damy rady.

Zawsze walczymy o każdeego psa, nawet wtedy, gdy inni już nie dają mu szans. Robimy wszystko, za każde pieniądze, by ratować życie, dopóki jest iskierka nadziei. Jednak życie kosztuje, leczenie kosztuje, walka kosztuje najwięcej.  Niedawno zbieraliśmy pieniądze na nasze dwa szczeniaki z wodogłowiem - Marysię i Rysia.  Ze zbiórki zostało nam trochę środków, cieszyliśmy się, że pokryje to koszty kolejnych badań . Marysi nie ma już z nami, musieliśmy pozwolić jej odejść, a Rysio wykorzystał już cała swoją nadwyżkę. Sama faktura za jego tygodniowy pobyt w szpitalu to 1.800 zł, a czeka go jeszcze tomograf u dr Olkowskiego i dalsze leczenie.

Taka sama sytuacja, jeśłi nawet nie gorsza, jest z innymi naszymi psami . Pola już zapomniała o tym, że kiedyś miała zbiórkę a na niej pieniądze. Dziś mała jest po dwóch operacjach podniebienia, za które musimy zapłacić ponad 6 tysięcy zł, czekają ją kolejne zabiegi i długotrwałe leczenie .

Mały Yoda za chwilę jedzie na poważną operację wstawienia zastawki do dr Olkowskiego. Koszt to ponad 5 tysięcy zł plus pobyt w szpitalu i rekonwalescencja. To tylko trzy z naszych psiaków, a mamy ich pod opieką o wiele więcej. Samych tylko psów SAB, czyli zwierzaków nieadopcyjnych, na naszym dożywotnim utrzymaniu mamy 14.  Co kilka dni przybywają nowi podopieczni, naprawdę rzadko zdarza się, że są to psy zdrowe i nie musimy ponosić żadnych kosztów. 

Za kilka dni do naszego behawiorysty pojedzie kolejny pies, z którym właścicielka sobie nie radzi. Oczywiście weżmiemy go pod opiekę, razem z całym bagażem i oczywiście listą kosztów które nas w związku z tym czekają.

Złożyliśmy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez hotel, w którym przebywał i tragicznie odszedł buldożek Major. Przygotowujemy się do sprawy, mamy świetnego prawnika, jednak wszystko to generuje kolejne niemałe koszty. Dodatkowo jesteśmy zastraszani przez prawników właścicielki hotelu, którzy grożą nam i straszą.

W tej nierównej walce mamy was - to wy jesteście naszą armią, naszym wsparciem i pocieszeniem. Nawet jeśli nie do końca zgadzacie się ze sposobem naszego działania, prosimy was o pomoc - popatrzcie tylko na to, ile psów zostało przez nas uratowanych, ile z nich ma wspaniałe , nowe życie. To jest wartość bezcenna.

Prosimy was o pomoc, tak abyśmy mogli nadal walczyć, każdego dnia , do końca Świata i jeden dzień dłużej. Dla was to złotówka czy koszt paczki papierosów, dla nas to kolejne uratowane psie życie.

Dziękujemy z całego serca.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Adopcje Buldożków - awatar

  Adopcje Buldożków

  02.04.19
  02.04.19

  dziękujemy najserdeczniej za dotychczasowe wpłaty Od wczoraj wieczorem walczymy także o małego Gacka z pogruchotaną łapką. Jemu również potrzebna jest nasza i wasza pomoc. Dziękujemy.....

  Zdjęcie aktualności 29 030

Komentarze

 • Patomorfo - awatar

  Patomorfo

  16.04.19
  16.04.19

  💪💪💪

 • Bulldog Tymcio - awatar

  Bulldog Tymcio

  14.04.19
  14.04.19

  Trzymamy kciuki✊✊✊❤

 • Patomorfo - awatar

  Patomorfo

  09.04.19
  09.04.19

  Siły do walki!

  • Adopcje Buldożków - awatar

   Adopcje Buldożków - Organizator zbiórki

   09.04.19
   09.04.19

   dziękujemy

 • Patomorfo - awatar

  Patomorfo

  04.04.19
  04.04.19

  Dużo siły!!

  • Adopcje Buldożków - awatar

   Adopcje Buldożków - Organizator zbiórki

   04.04.19
   04.04.19

   dziękujemy

 • Marcin Litewka - awatar

  Marcin Litewka

  04.04.19
  04.04.19

  Poszło. Mamy buldozia w domku i te psy są wyjątkowe. Pomagamy. Będzie dobrze

  • Adopcje Buldożków - awatar

   Adopcje Buldożków - Organizator zbiórki

   04.04.19
   04.04.19

   dziękujemy

Wpłaty - 255

Werka i Romek :) - awatar
10
Werka i Romek :)
Tomasz Nosek - awatar
20
Tomasz Nosek
Bartłomiej Bożek - awatar
20
Bartłomiej Bożek
Patrycja - awatar
50
Patrycja
Katarzyna Gaska - awatar
20
Katarzyna Gaska
Aleksandra Mizgała - awatar
20
Aleksandra Mizgała
Patrycja Gumiela - awatar
20
Patrycja Gumiela
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Patomorfo A. M.Janowska - awatar
30
Patomorfo A. M.Janowska
Patomorfo - awatar
22
Patomorfo

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij