Zbiórka Ktoś wycina drzewa-My sadzimy! - miniaturka zdjęcia

Ktoś wycina drzewa-My sadzimy! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ktoś wycina drzewa-My sadzimy! - zdjęcie główne

Ktoś wycina drzewa-My sadzimy!

575 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Olaf Władysław - awatar

Olaf Władysław

Organizator zbiórki

Jestem ogrodnikiem. Trochę ekologiem, ale bez przesady. Zbieram na posadzenie nowych drzew w Krakowie, bo tyle się teraz słyszy o wycince wg nowego prawa - lex Szyszko. Za zebrane pieniadze zostaną zakupione drzewa i przekazane Zarządowi Zieleni w Krakowie. Oni najlepiej będą wiedzieć gdzie je posadzić na terenach miejskich. Szlag Cię trafia, że się tyle wycina drzew w Twoim otoczeniu? Nie posadziłeś ostatnio lub nigdy żadnego drzewa? Chcesz żeby w przyszłości kolejnym pokoleniom było lepiej oddychać czystszym powietrzem? A może chcesz zrobić na złość tym co wycinają na swoich terenach? Wpłać teraz! Zorganizujemy akcję sadzenia!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • chaos_w_krk (instagram) - awatar

    chaos_w_krk (instagram)

    01.03.2017
    01.03.2017

    JACEK MAJCHROWSKI, ELŻBIETA KOTERBA, JAN SZYSZKO - do dymisji ! Co my powiemy naszym dzieciom które się duszą , umierają i nie wychodzą na spacery bo jest SMOG ? A za chwile nie bedzie gdzie iśc bo parków nie będzie. DOSYĆ TEGO !

575 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Olaf Władysław - awatar

Olaf Władysław

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
chaos_w_krk (instagram) - awatar
chaos_w_krk (instagram)
10
Adam Wolnicki - awatar
Adam Wolnicki
100
Magdalena Olejniczak - awatar
Magdalena Olejniczak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Wacław Kowalski - awatar
Wacław Kowalski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Magda L-o - awatar
Magda L-o
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Olaf - awatar
Olaf
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij