Zbiórka Ktoś wycina drzewa-My sadzimy! - miniaturka zdjęcia

Ktoś wycina drzewa-My sadzimy!

Zbiórka Ktoś wycina drzewa-My sadzimy! - zdjęcie główne

Ktoś wycina drzewa-My sadzimy!

575 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Olaf Władysław - awatar

Olaf Władysław

Organizator zbiórki

Jestem ogrodnikiem. Trochę ekologiem, ale bez przesady. Zbieram na posadzenie nowych drzew w Krakowie, bo tyle się teraz słyszy o wycince wg nowego prawa - lex Szyszko. Za zebrane pieniadze zostaną zakupione drzewa i przekazane Zarządowi Zieleni w Krakowie. Oni najlepiej będą wiedzieć gdzie je posadzić na terenach miejskich. Szlag Cię trafia, że się tyle wycina drzew w Twoim otoczeniu? Nie posadziłeś ostatnio lub nigdy żadnego drzewa? Chcesz żeby w przyszłości kolejnym pokoleniom było lepiej oddychać czystszym powietrzem? A może chcesz zrobić na złość tym co wycinają na swoich terenach? Wpłać teraz! Zorganizujemy akcję sadzenia!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • chaos_w_krk (instagram) - awatar

    chaos_w_krk (instagram)

    01.03.17
    01.03.17

    JACEK MAJCHROWSKI, ELŻBIETA KOTERBA, JAN SZYSZKO - do dymisji ! Co my powiemy naszym dzieciom które się duszą , umierają i nie wychodzą na spacery bo jest SMOG ? A za chwile nie bedzie gdzie iśc bo parków nie będzie. DOSYĆ TEGO !

575 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Olaf Władysław - awatar

Olaf Władysław

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
chaos_w_krk (instagram) - awatar
chaos_w_krk (instagram)
10
Adam Wolnicki - awatar
Adam Wolnicki
100
Magdalena Olejniczak - awatar
Magdalena Olejniczak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Wacław Kowalski - awatar
Wacław Kowalski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Magda L-o - awatar
Magda L-o
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Olaf - awatar
Olaf
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij