Zbiórka Sadzonki drzew roslin miododajny - miniaturka zdjęcia

Sadzonki drzew roslin miododajny Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Sadzonki drzew roslin miododajny - zdjęcie główne

Sadzonki drzew roslin miododajny

10 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Budzyński - awatar

Łukasz Budzyński

Organizator zbiórki

Witam serdecznie na mojej zbiórce .

Mam na imię Łukasz i od kilku lat prowadzę ekologiczną Pasiekę. ,,Pasieka Słodka Kraina’’.

Zdecydowałem się zorganizować zbiórkę, ponieważ chcę stworzyć pszczołom jak najlepsze warunki do życia. 

Celem zebrania pieniędzy jest zakupienie nasion roślin miododajnych, sadzonek drzew miododajnych oraz drzew owocowych. Aby zapewnić moim pszczołom różnorodny pożytek o który w dzisiejszych czasach naprawdę trudno.Niestety rolnicy aby otrzymać dopłaty są zmuszeni kosić swoje pola kilka razy w sezonie. Działania takie doprowadzają do tego, że rośliny nie zdążą zakwitnąć a już muszą być skoszone. 

Jak sami Państwo zapewne zauważyli, jak ciężko jest zauważyć łąki pełne kwiatów. Pszczołą brakuje zróżnicowanego pokarmu .Drzewa owocowe zastąpiły wiecznie zielone ogrody , tuje oraz inne całoroczne ,niekwitnące trawy i żywopłoty ;/ A jest to przecież pokarm dla wszystkich pszczół. Pszczoły żyją dzięki roślinom, rośliny dzięki pszczołom. A co będzie kiedy ich zabraknie?

Moim celem jest odtworzenie potrzebnego klimatu dla moich podopiecznych w pobliżu ,,Pasieki Słodka Kraina’’.

Moje pole, tylko czeka aż zakwitną na nim piękne drzewa i kwiaty a pszczoły zaczną je zapylać. 

Dzięki finansowemu wsparciu, zakupię odpowiednią mieszankę nasion i sadzonek drzew miododajnych, które zapewnią moim pszczołom pokarm przez cały sezon. 

Całą kwotę z waszego wsparcia skrupulatnie rozliczę. Efekty pracy na bieżąco udokumentuję na stronie pasieki abyśmy razem obserwowali rozwój przyrody i to, że robimy wiele dobrego dla pszczół, roślin a tym samym dla siebie samych. 

https://web.facebook.com/PasiekaSlodkaKraina


Pasieka jest pod stałym nadzorem lekarza weterynarii, oraz posiada

pozwolenie WNI24075641 na sprzedaż miodu, pyłku kwiatowego, oraz propolisu.

Została wpisana do rejestru pasiek pod numerem 228

Pozdrawiam serdecznie 

Łukasz Budzyński

Pasieka Słodka Kraina   


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    27.03.2020
    27.03.2020

    Bardzo potrzebna inicjatywa. Pszczół mamy coraz mniej, a wszelki trud związany ze zwiększeniem populacji tych drogocennych owadów należy popierać i wspierać. Powodzenia.

10 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Budzyński - awatar

Łukasz Budzyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij