Zbiórka Sadzonki drzew roslin miododajny - miniaturka zdjęcia

Sadzonki drzew roslin miododajny Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Sadzonki drzew roslin miododajny - zdjęcie główne

Sadzonki drzew roslin miododajny

10 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Budzyński - awatar

Łukasz Budzyński

Organizator zbiórki

Witam serdecznie na mojej zbiórce .

Mam na imię Łukasz i od kilku lat prowadzę ekologiczną Pasiekę. ,,Pasieka Słodka Kraina’’.

Zdecydowałem się zorganizować zbiórkę, ponieważ chcę stworzyć pszczołom jak najlepsze warunki do życia. 

Celem zebrania pieniędzy jest zakupienie nasion roślin miododajnych, sadzonek drzew miododajnych oraz drzew owocowych. Aby zapewnić moim pszczołom różnorodny pożytek o który w dzisiejszych czasach naprawdę trudno.Niestety rolnicy aby otrzymać dopłaty są zmuszeni kosić swoje pola kilka razy w sezonie. Działania takie doprowadzają do tego, że rośliny nie zdążą zakwitnąć a już muszą być skoszone. 

Jak sami Państwo zapewne zauważyli, jak ciężko jest zauważyć łąki pełne kwiatów. Pszczołą brakuje zróżnicowanego pokarmu .Drzewa owocowe zastąpiły wiecznie zielone ogrody , tuje oraz inne całoroczne ,niekwitnące trawy i żywopłoty ;/ A jest to przecież pokarm dla wszystkich pszczół. Pszczoły żyją dzięki roślinom, rośliny dzięki pszczołom. A co będzie kiedy ich zabraknie?

Moim celem jest odtworzenie potrzebnego klimatu dla moich podopiecznych w pobliżu ,,Pasieki Słodka Kraina’’.

Moje pole, tylko czeka aż zakwitną na nim piękne drzewa i kwiaty a pszczoły zaczną je zapylać. 

Dzięki finansowemu wsparciu, zakupię odpowiednią mieszankę nasion i sadzonek drzew miododajnych, które zapewnią moim pszczołom pokarm przez cały sezon. 

Całą kwotę z waszego wsparcia skrupulatnie rozliczę. Efekty pracy na bieżąco udokumentuję na stronie pasieki abyśmy razem obserwowali rozwój przyrody i to, że robimy wiele dobrego dla pszczół, roślin a tym samym dla siebie samych. 

https://web.facebook.com/PasiekaSlodkaKraina


Pasieka jest pod stałym nadzorem lekarza weterynarii, oraz posiada

pozwolenie WNI24075641 na sprzedaż miodu, pyłku kwiatowego, oraz propolisu.

Została wpisana do rejestru pasiek pod numerem 228

Pozdrawiam serdecznie 

Łukasz Budzyński

Pasieka Słodka Kraina   


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    27.03.2020
    27.03.2020

    Bardzo potrzebna inicjatywa. Pszczół mamy coraz mniej, a wszelki trud związany ze zwiększeniem populacji tych drogocennych owadów należy popierać i wspierać. Powodzenia.

10 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Budzyński - awatar

Łukasz Budzyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij