Zbiórka Safe.Earth Pomoc dla Amazonii - miniaturka zdjęcia

Safe.Earth Pomoc dla Amazonii Jak założyć taką zbiórkę?

Safe.Earth Pomoc dla Amazonii

77 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jan Nowicky - awatar

Jan Nowicky

Organizator zbiórki

Amazonia znana jest jako płuca planety, ponieważ wytwarza 20% tlenu w ziemskiej atmosferze. Uważa się go za niezbędny w bieżących wysiłkach na rzecz ograniczenia globalnego ocieplenia, a także gości niezliczone gatunki flory i fauny. Nasza planeta potrzebuje pomocy. Media milczą! 

Musimy wziąć sprawę w swoje ręce i dlatego potrzebujemy środków, aby móc działać i pomagać naszej Matce Ziemi, ponieważ wierzymy, że możemy z Twoją pomocą przyczynić się do ratowania lasów w Amazonii.

Lasy deszczowe Amazonii są kluczową ekosferą spowalniającą ocieplanie klimatu. Są też domem dla miliona rdzennej ludności i ponad trzech milionów rodzajów zwierząt i roślin.

W niespełna 2 dni udało się zebrać blisko miliard dolarów na odbudowę katedry Notre Dame w Paryżu. Nie bądźmy obojętni na tragedie, która rozgrywa się na naszych oczach.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonim - awatar

    Anonim

    25.08.2019
    25.08.2019

    Super pomagajmy!!

77 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jan Nowicky - awatar

Jan Nowicky

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamil - awatar
Kamil
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonim - awatar
Anonim
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij