Zbiórka Leczenie i rehabilitacja SM - miniaturka zdjęcia

Leczenie i rehabilitacja SM

Zbiórka Leczenie i rehabilitacja SM - zdjęcie główne

Leczenie i rehabilitacja SM

181 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Kowalczyk - awatar

Sylwia Kowalczyk

Organizator zbiórki

Mam na imię Sylwia od 10 lat choruję na Stwardnienie Rozsiane.

Jestem żoną i mamą wspaniałej córki Julianny.

SM to balast, który dźwigam codziennie,nie poddaję się i walczę. Moją bronią jest uśmiech, pozytywne myślenie oraz rehabilitacja.NFZ nie zapewnia ciągłości zabiegów a systematyczność jest bardzo ważna. Przez 10 lat większość kosztów z tym związanych pokrywałam sama. Teraz proszę o pomoc w pokryciu kosztów rehabilitacji i mojego wyjazdu na turnus rehabilitacyjny w Bornym Sulinowie ośrodku specjalizującym się w rehabilitacji osób chorych na SM

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Sylwia Kowalczyk - awatar

    Sylwia Kowalczyk

    29.04.18
    29.04.18

    Na facebooku zostały utworzone licytacje z których środki zostaną przekazane na moją rehabilitację , zajrzyjcie może znajdziecie coś dla siebie. https://www.facebook.com/groups/1800546480248187/

181 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Kowalczyk - awatar

Sylwia Kowalczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Gabriela - awatar
Gabriela
25
Beata - awatar
Beata
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda - awatar
Magda
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij