Rehabilitacja dla Piotrka

1 001 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Baranski - awatar

Piotr Baranski

Organizator zbiórki

Drodzy darczyńcy

Witam. Mam na imię Piotrek i mam 35lat
DO 25.06.19 byłem w pełni zdrowym facetem dumnym  ojcem i mężem. Sytuacja tego dnia odwróciła się diametralnie.  nie zawsze było z górki napotykałem wiele wzlotów jak iupadków. zawsze byłem pełen energii i entuzjazmu, zawsze chciałem pomagać innym. Całe moje dotychczasowe życie,  po 11 latach zostałem bez dachu nad głową i rodziny. Nie mam możliwości powrotu do pracy z uwagi na kontuzje jakich doznałem i złamania podczas feralnego wypadku i infekcji której się nabawiłem w miejscowym szpitalu która towarzyszy mi do dziś.  po złamanym wiertle podczas zabiegu i pozostawieniu odłamkawiertła  w kanale łokciowym. Zostałem z długami i bez niczego, w dodatku jestem teraz już kaleką po wszczepieniu implantu(endoprotezoplastyka) Czeka mnie długa rehabilitacja żebym mógł stanąć na nogi na co zbieram sirodki wiem ze dobro powraca pomagac sie opłaca.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Piotr Baranski - awatar

  Piotr Baranski

  19.07.2020
  19.07.2020

  DRODZY DARCZYŃCY
  Mam na imię Piotrek i mam 35 lat
  DO 25.06.19 byłem w pełni zdrowym facetem dumnym ojcem i mężem. Sytuacja tego dnia odwróciła się diametralnie. nie zawsze było z górki, napotykałem wiele wzlotów jak i upadków. zawsze byłem pełen energii i entuzjazmu, zawsze chciałem pomagać innym , Po wypadku Straciłem dużo więcej niż zdrowie. Całe moje dotychczasowe życie, po 11 latach zostałem bez dachu nad głową i rodziny. Nie mam możliwości powrotu do pracy z uwagi na kontuzje jakich doznałem I złamania podczas feralnego wypadku infekcji której się nabawiłem w miejscowym szpitalu która towarzyszy mi do dziś, po złamanym wiertle podczas zabiegu i powikłaniach z tym związanych jakże pozostawieniu odłamka wiertła w kanale łokciowym. Zostałem z długami i bez niczego, w dodatku jestem teraz już kaleką po wczczepieniu impantu.(endoprotezoplastyka) Czeka mnie długa rehabilitacja żebym mógł stanąć na nogi na co zbieram srodki. wiem ze dobro powraca pomagać sie opłaca

  Zdjęcie aktualizacji 52 736

Komentarze


 • Kuba Homoła - awatar

  Kuba Homoła

  22.07.2020
  22.07.2020

  Zycze powrotu do zdrowia! :)

  • Piotr Baranski - awatar

   Piotr Baranski - Organizator zbiórki

   05.08.2020
   05.08.2020

   dzieki. wroci do ciebie to kiedys

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.09.2019
  30.09.2019

  Wracaj do zdrowia morda

1 001 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Baranski - awatar

Piotr Baranski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Darczyńca Sławek - awatar
Darczyńca Sławek
250
Darczyńca docent - awatar
Darczyńca docent
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kuba Homoła - awatar
Kuba Homoła
5
Kusy - awatar
Kusy
50
Tobi - awatar
Tobi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Nankosz traper - awatar
Nankosz traper
10
Patryk Piasecki - awatar
Patryk Piasecki
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij