Rehabilitacja dla Piotrka

1 001 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Piotr Baranski - awatar

Piotr Baranski

Organizator zbiórki

Drodzy darczyńcy

Witam. Mam na imię Piotrek i mam 35lat
DO 25.06.19 byłem w pełni zdrowym facetem dumnym  ojcem i mężem. Sytuacja tego dnia odwróciła się diametralnie.  nie zawsze było z górki napotykałem wiele wzlotów jak iupadków. zawsze byłem pełen energii i entuzjazmu, zawsze chciałem pomagać innym. Całe moje dotychczasowe życie,  po 11 latach zostałem bez dachu nad głową i rodziny. Nie mam możliwości powrotu do pracy z uwagi na kontuzje jakich doznałem i złamania podczas feralnego wypadku i infekcji której się nabawiłem w miejscowym szpitalu która towarzyszy mi do dziś.  po złamanym wiertle podczas zabiegu i pozostawieniu odłamkawiertła  w kanale łokciowym. Zostałem z długami i bez niczego, w dodatku jestem teraz już kaleką po wszczepieniu implantu(endoprotezoplastyka) Czeka mnie długa rehabilitacja żebym mógł stanąć na nogi na co zbieram sirodki wiem ze dobro powraca pomagac sie opłaca.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Piotr Baranski - awatar

  Piotr Baranski

  19.07.2020
  19.07.2020

  DRODZY DARCZYŃCY
  Mam na imię Piotrek i mam 35 lat
  DO 25.06.19 byłem w pełni zdrowym facetem dumnym ojcem i mężem. Sytuacja tego dnia odwróciła się diametralnie. nie zawsze było z górki, napotykałem wiele wzlotów jak i upadków. zawsze byłem pełen energii i entuzjazmu, zawsze chciałem pomagać innym , Po wypadku Straciłem dużo więcej niż zdrowie. Całe moje dotychczasowe życie, po 11 latach zostałem bez dachu nad głową i rodziny. Nie mam możliwości powrotu do pracy z uwagi na kontuzje jakich doznałem I złamania podczas feralnego wypadku infekcji której się nabawiłem w miejscowym szpitalu która towarzyszy mi do dziś, po złamanym wiertle podczas zabiegu i powikłaniach z tym związanych jakże pozostawieniu odłamka wiertła w kanale łokciowym. Zostałem z długami i bez niczego, w dodatku jestem teraz już kaleką po wczczepieniu impantu.(endoprotezoplastyka) Czeka mnie długa rehabilitacja żebym mógł stanąć na nogi na co zbieram srodki. wiem ze dobro powraca pomagać sie opłaca

  Zdjęcie aktualizacji 52 736

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Kuba Homoła - awatar

  Kuba Homoła

  22.07.2020
  22.07.2020

  Zycze powrotu do zdrowia! :)

  • Piotr Baranski - awatar

   Piotr Baranski - Organizator zbiórki

   05.08.2020
   05.08.2020

   dzieki. wroci do ciebie to kiedys

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.09.2019
  30.09.2019

  Wracaj do zdrowia morda

1 001 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Piotr Baranski - awatar

Piotr Baranski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Darczyńca Sławek - awatar
Darczyńca Sławek
250
Darczyńca docent - awatar
Darczyńca docent
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kuba Homoła - awatar
Kuba Homoła
5
Kusy - awatar
Kusy
50
Tobi - awatar
Tobi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Nankosz traper - awatar
Nankosz traper
10
Patryk Piasecki - awatar
Patryk Piasecki
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij