Zbiórka Na ratunek sali prób - zdjęcie główne

Na ratunek sali prób

131 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Szafran - awatar

Agnieszka Szafran

Organizator zbiórki

Witaj,

       Mam na imię Agnieszka i jestem przyjaciółką Krystiana i Magdy- pary ze zdjęcia. Wyglądają na nim na radosnych i żywiołowych i tacy właśnie są na co dzień, pełni pozytywnej energii, którą się dzielą ze wszystkimi dokoła. Oboje są członkami zespołu muzycznego, którego założycielem jest Krystian.  Organizuję tę zbiórkę by pomóc im stanąć na nogi i uratować ich salę prób. Zapoznaj się proszę z ich historią i zobacz jak bardzo potrzebują pomocy:

    Magda i Krystian są małżeństwem od stycznia 2016 r. Oboje mają za sobą spory bagaż doświadczeń a życie ich nie rozpieszczało. Pomimo pomysłowości i odwagi borykają się z wieloma problemami, zwłaszcza zdrowotnymi i finansowymi. Ich szansą na start we wspólne życie miała być firma- profesjonalna sala prób, która jest dla nich nie tylko źródłem dochodu, ale możliwością dzielenia z innymi radości i pasji tworzenia muzyki. Z braku własnych środków zdecydowali się na pożyczkę. 

     Niezliczone prace remontowe, mające na celu przygotowanie lokalu do użytku Krystian i Madzia wykonywali sami oraz z pomocą najbliższych przyjaciół. Obecnie w miejscu, gdzie jeszcze niedawno straszyły gołe ściany opuszczonego budynku, mieszczą się 4 sale, dostosowane i wyposażone dla potrzeb zespołów muzycznych. 

     Niestety pomimo wielu poświęceń i wyrzeczeń Krystian i Magda są w trudnej sytuacji, działalność nie przynosi jeszcze wystarczających dochodów a zobowiązania są spore. Oczywiście szukają dodatkowych źródeł dochodu (np. Magda pracuje w CallCenter) jednak do głosu dochodzą inne przeszkody a mianowicie problemy zdrowotne. Krystian ma poważne problemy z kręgosłupem i stawami. Mada dopiero co zakończyła sukcesem kilkuletnią walkę z wirusem wątroby, ale pozostają jeszcze inne dolegliwości, które stanowią trudność w podjęciu wielu rodzajów zajęć. 

      Mogą stracić to, o czym marzyli i czemu tak wiele już poświęcili. Żal mi wiedząc, że nie jestem w stanie ich wesprzeć finansowo w znaczący sposób, nie tylko dlatego, że to moi przyjaciele lecz również dlatego, iż to miejsce ma ogromny niewykorzystany potencjał, jest tyle planów i pomysłów do realizacji. Ta sala ma znaczenie nie tylko dla Magdy i Krystiana, ale też dla wielu innych ludzi, których łączy wspólna pasja do muzyki. Dajmy im wspólnie szansę!

     Pomóżmy Madzi i Krystianowi stanąć na nogi. Pomóżmy realizować marzenia i rozwijać pasje nie tylko im ale i innym zdolnym ludziom.

       

      Ta sprawa jest dla mnie bardzo istotna z wielu powodów, będę ogromnie wdzięczna za każdą okazaną pomoc i zrobię wszystko aby ta sala przysłużyła się jak największej ilości osób.

Dzięki wielkie :

   

    Magda i Krystian wiedzą o organizacji tej zbiórki, oczywiście wyrazili na nią zgodę i będą bardzo wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Alina Chruścik - awatar

  Alina Chruścik

  07.05.2017
  07.05.2017

  Dacie radę! Powodzenia 😚

  • Agnieszka Szafran - awatar

   Agnieszka Szafran - Organizator zbiórki

   07.05.2017
   07.05.2017

   OGROMNE DZIĘKI!!!!! :*

131 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Szafran - awatar

Agnieszka Szafran

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
gregoras - awatar
gregoras
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena K - awatar
Magdalena K
10
Alina Chruścik - awatar
Alina Chruścik
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij