Zbiórka Na ratunek sali prób - zdjęcie główne

Na ratunek sali prób

131 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Szafran - awatar

Agnieszka Szafran

Organizator zbiórki

Witaj,

       Mam na imię Agnieszka i jestem przyjaciółką Krystiana i Magdy- pary ze zdjęcia. Wyglądają na nim na radosnych i żywiołowych i tacy właśnie są na co dzień, pełni pozytywnej energii, którą się dzielą ze wszystkimi dokoła. Oboje są członkami zespołu muzycznego, którego założycielem jest Krystian.  Organizuję tę zbiórkę by pomóc im stanąć na nogi i uratować ich salę prób. Zapoznaj się proszę z ich historią i zobacz jak bardzo potrzebują pomocy:

    Magda i Krystian są małżeństwem od stycznia 2016 r. Oboje mają za sobą spory bagaż doświadczeń a życie ich nie rozpieszczało. Pomimo pomysłowości i odwagi borykają się z wieloma problemami, zwłaszcza zdrowotnymi i finansowymi. Ich szansą na start we wspólne życie miała być firma- profesjonalna sala prób, która jest dla nich nie tylko źródłem dochodu, ale możliwością dzielenia z innymi radości i pasji tworzenia muzyki. Z braku własnych środków zdecydowali się na pożyczkę. 

     Niezliczone prace remontowe, mające na celu przygotowanie lokalu do użytku Krystian i Madzia wykonywali sami oraz z pomocą najbliższych przyjaciół. Obecnie w miejscu, gdzie jeszcze niedawno straszyły gołe ściany opuszczonego budynku, mieszczą się 4 sale, dostosowane i wyposażone dla potrzeb zespołów muzycznych. 

     Niestety pomimo wielu poświęceń i wyrzeczeń Krystian i Magda są w trudnej sytuacji, działalność nie przynosi jeszcze wystarczających dochodów a zobowiązania są spore. Oczywiście szukają dodatkowych źródeł dochodu (np. Magda pracuje w CallCenter) jednak do głosu dochodzą inne przeszkody a mianowicie problemy zdrowotne. Krystian ma poważne problemy z kręgosłupem i stawami. Mada dopiero co zakończyła sukcesem kilkuletnią walkę z wirusem wątroby, ale pozostają jeszcze inne dolegliwości, które stanowią trudność w podjęciu wielu rodzajów zajęć. 

      Mogą stracić to, o czym marzyli i czemu tak wiele już poświęcili. Żal mi wiedząc, że nie jestem w stanie ich wesprzeć finansowo w znaczący sposób, nie tylko dlatego, że to moi przyjaciele lecz również dlatego, iż to miejsce ma ogromny niewykorzystany potencjał, jest tyle planów i pomysłów do realizacji. Ta sala ma znaczenie nie tylko dla Magdy i Krystiana, ale też dla wielu innych ludzi, których łączy wspólna pasja do muzyki. Dajmy im wspólnie szansę!

     Pomóżmy Madzi i Krystianowi stanąć na nogi. Pomóżmy realizować marzenia i rozwijać pasje nie tylko im ale i innym zdolnym ludziom.

       

      Ta sprawa jest dla mnie bardzo istotna z wielu powodów, będę ogromnie wdzięczna za każdą okazaną pomoc i zrobię wszystko aby ta sala przysłużyła się jak największej ilości osób.

Dzięki wielkie :

   

    Magda i Krystian wiedzą o organizacji tej zbiórki, oczywiście wyrazili na nią zgodę i będą bardzo wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Alina Chruścik - awatar

  Alina Chruścik

  07.05.2017
  07.05.2017

  Dacie radę! Powodzenia 😚

  • Agnieszka Szafran - awatar

   Agnieszka Szafran - Organizator zbiórki

   07.05.2017
   07.05.2017

   OGROMNE DZIĘKI!!!!! :*

131 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Szafran - awatar

Agnieszka Szafran

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
gregoras - awatar
gregoras
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena K - awatar
Magdalena K
10
Alina Chruścik - awatar
Alina Chruścik
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij