Zbiórka Na ratunek sali prób - miniaturka zdjęcia

Na ratunek sali prób

Zbiórka Na ratunek sali prób - zdjęcie główne

Na ratunek sali prób

131 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Szafran - awatar

Agnieszka Szafran

Organizator zbiórki

Witaj,

       Mam na imię Agnieszka i jestem przyjaciółką Krystiana i Magdy- pary ze zdjęcia. Wyglądają na nim na radosnych i żywiołowych i tacy właśnie są na co dzień, pełni pozytywnej energii, którą się dzielą ze wszystkimi dokoła. Oboje są członkami zespołu muzycznego, którego założycielem jest Krystian.  Organizuję tę zbiórkę by pomóc im stanąć na nogi i uratować ich salę prób. Zapoznaj się proszę z ich historią i zobacz jak bardzo potrzebują pomocy:

    Magda i Krystian są małżeństwem od stycznia 2016 r. Oboje mają za sobą spory bagaż doświadczeń a życie ich nie rozpieszczało. Pomimo pomysłowości i odwagi borykają się z wieloma problemami, zwłaszcza zdrowotnymi i finansowymi. Ich szansą na start we wspólne życie miała być firma- profesjonalna sala prób, która jest dla nich nie tylko źródłem dochodu, ale możliwością dzielenia z innymi radości i pasji tworzenia muzyki. Z braku własnych środków zdecydowali się na pożyczkę. 

     Niezliczone prace remontowe, mające na celu przygotowanie lokalu do użytku Krystian i Madzia wykonywali sami oraz z pomocą najbliższych przyjaciół. Obecnie w miejscu, gdzie jeszcze niedawno straszyły gołe ściany opuszczonego budynku, mieszczą się 4 sale, dostosowane i wyposażone dla potrzeb zespołów muzycznych. 

     Niestety pomimo wielu poświęceń i wyrzeczeń Krystian i Magda są w trudnej sytuacji, działalność nie przynosi jeszcze wystarczających dochodów a zobowiązania są spore. Oczywiście szukają dodatkowych źródeł dochodu (np. Magda pracuje w CallCenter) jednak do głosu dochodzą inne przeszkody a mianowicie problemy zdrowotne. Krystian ma poważne problemy z kręgosłupem i stawami. Mada dopiero co zakończyła sukcesem kilkuletnią walkę z wirusem wątroby, ale pozostają jeszcze inne dolegliwości, które stanowią trudność w podjęciu wielu rodzajów zajęć. 

      Mogą stracić to, o czym marzyli i czemu tak wiele już poświęcili. Żal mi wiedząc, że nie jestem w stanie ich wesprzeć finansowo w znaczący sposób, nie tylko dlatego, że to moi przyjaciele lecz również dlatego, iż to miejsce ma ogromny niewykorzystany potencjał, jest tyle planów i pomysłów do realizacji. Ta sala ma znaczenie nie tylko dla Magdy i Krystiana, ale też dla wielu innych ludzi, których łączy wspólna pasja do muzyki. Dajmy im wspólnie szansę!

     Pomóżmy Madzi i Krystianowi stanąć na nogi. Pomóżmy realizować marzenia i rozwijać pasje nie tylko im ale i innym zdolnym ludziom.

       

      Ta sprawa jest dla mnie bardzo istotna z wielu powodów, będę ogromnie wdzięczna za każdą okazaną pomoc i zrobię wszystko aby ta sala przysłużyła się jak największej ilości osób.

Dzięki wielkie :

   

    Magda i Krystian wiedzą o organizacji tej zbiórki, oczywiście wyrazili na nią zgodę i będą bardzo wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Alina Chruścik - awatar

  Alina Chruścik

  07.05.17
  07.05.17

  Dacie radę! Powodzenia 😚

  • Agnieszka Szafran - awatar

   Agnieszka Szafran - Organizator zbiórki

   07.05.17
   07.05.17

   OGROMNE DZIĘKI!!!!! :*

131 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Szafran - awatar

Agnieszka Szafran

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
gregoras - awatar
gregoras
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena K - awatar
Magdalena K
10
Alina Chruścik - awatar
Alina Chruścik
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij