Zbiórka Sala gimnastyczna - zdjęcie główne

Sala gimnastyczna

971 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zosia Łukasik - awatar

Zosia Łukasik

Organizator zbiórki

Jesteśmy Szkołą Podstawową z Oddziałem Przedszkolnym w pięknej miejscowości jaką jest Radawczyk. Nasza szkoła istnieje już wiele lat, budowali ją rodzice, oddano pod nią swoje ziemie, kilkanaście lat temu było u nas niewielu uczniów (nasza miejscowość jest dość mała). Gmina wtedy przekształciła naszą placówkę na szkołę stowarzyszeniową, chciano nas całkowicie zamknąć gdyż według władz byliśmy nierentowni, jednak rodzice naszych dzieci się nie poddali i walczyli o swoją szkołę całym sercem co przyniosło oczekiwane rezultaty. Rodzice założyli stowarzyszenie rozwoju wsi Radawczyk i zaczęliśmy działać. Liczba uczniów w naszej placówce od tamtego czasu znacząco wzrosła, zatrudniliśmy kadrę pedagogiczną na najwyższym poziomie. Warunki dla dziecka w naszej szkole są wręcz idealne, dzieci mają tutaj wszystko: bardzo wysoki poziom nauczania, małe klasy, wszystkie godziny zajęć rozłączne, zajęcia dodatkowe z Kung-Fu, tańca oraz pływania, logopedia oraz opieka różnych specjalistów. Jedynym problemem naszej placówki jest brak sali gimnastycznej, jesienią i wiosną i nie mamy z tym problemu gdyż posiadamy ogromne boisko gdzie odbywają się rewelacyjnie przygotowane zajęcia wychowania fizycznego, najgorzej jest zimą gdy pogoda nie pozwala na przeprowadzenie zajęć na boisku nasi uczniowie ćwiczą do korytarzu, mimo profesjonalnie zorganizowanych zajęć przez naszego specjalistę od wychowania fizycznego, niektóre rzeczy zorganizować na korytarzu jest po prostu o wiele trudniej, chcielibyśmy zapewnić naszym uczniom jeszcze lepsze warunki do rozwoju i z tego właśnie powodu zgłaszamy się z tym do Państwa. Szkoła Podstawowa w Radawczyku w imieniu władz, rodziców oraz wszystkich naszych dzieciaczków prosi serdecznie o wsparcie nas w tej szlachetnej inicjatywie. Naszym priorytetem jest dobudowanie sali gimnastycznej lub pomieszczenia zastępczego do naszej szkoły, jeśli nie uda nam się zebrać całej kwoty na budowę sali myślimy również o zakupie zastępczego, ocieplanego namiotu, który zakupują często szkoły gdzie brakuje sali. Gorąco prosimy Państwa o wsparcie, każda złotówka jest dla nas ważna. Jeśli chcesz zrobić dobry uczynek i pomóc nam w tak ważnym przedsięwzięciu wpłać chociaż drobną kwotę, pamiętajcie że dobro wraca. Dla naszych uczniów to będzie najlepszy prezent jaki ktokolwiek może im podarować więc jeśli możesz to prosimy pomóż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą placówką bliżej. Znajdziesz nas na facebooku :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Adaaaaa - awatar

  Adaaaaa

  21.01.2019
  21.01.2019

  Wspieram całym sercem 😉

 • Dorota - awatar

  Dorota

  20.01.2019
  20.01.2019

  Wspieram całym sercem :) i kaską ;)

 • Mariusz - awatar

  Mariusz

  20.01.2019
  20.01.2019

  Zapraszam wszystkich do zbiórki

971 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zosia Łukasik - awatar

Zosia Łukasik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Maciej Klotz - awatar
Maciej Klotz
20
Zosia Łukasik - awatar
Zosia Łukasik
50
Marek - awatar
Marek
100
Ewwa - awatar
Ewwa
50
Ewwa - awatar
Ewwa
50
Adaaaaa - awatar
Adaaaaa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij