Zbiórka Sala gimnastyczna - zdjęcie główne

Sala gimnastyczna

971 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zosia Łukasik - awatar

Zosia Łukasik

Organizator zbiórki

Jesteśmy Szkołą Podstawową z Oddziałem Przedszkolnym w pięknej miejscowości jaką jest Radawczyk. Nasza szkoła istnieje już wiele lat, budowali ją rodzice, oddano pod nią swoje ziemie, kilkanaście lat temu było u nas niewielu uczniów (nasza miejscowość jest dość mała). Gmina wtedy przekształciła naszą placówkę na szkołę stowarzyszeniową, chciano nas całkowicie zamknąć gdyż według władz byliśmy nierentowni, jednak rodzice naszych dzieci się nie poddali i walczyli o swoją szkołę całym sercem co przyniosło oczekiwane rezultaty. Rodzice założyli stowarzyszenie rozwoju wsi Radawczyk i zaczęliśmy działać. Liczba uczniów w naszej placówce od tamtego czasu znacząco wzrosła, zatrudniliśmy kadrę pedagogiczną na najwyższym poziomie. Warunki dla dziecka w naszej szkole są wręcz idealne, dzieci mają tutaj wszystko: bardzo wysoki poziom nauczania, małe klasy, wszystkie godziny zajęć rozłączne, zajęcia dodatkowe z Kung-Fu, tańca oraz pływania, logopedia oraz opieka różnych specjalistów. Jedynym problemem naszej placówki jest brak sali gimnastycznej, jesienią i wiosną i nie mamy z tym problemu gdyż posiadamy ogromne boisko gdzie odbywają się rewelacyjnie przygotowane zajęcia wychowania fizycznego, najgorzej jest zimą gdy pogoda nie pozwala na przeprowadzenie zajęć na boisku nasi uczniowie ćwiczą do korytarzu, mimo profesjonalnie zorganizowanych zajęć przez naszego specjalistę od wychowania fizycznego, niektóre rzeczy zorganizować na korytarzu jest po prostu o wiele trudniej, chcielibyśmy zapewnić naszym uczniom jeszcze lepsze warunki do rozwoju i z tego właśnie powodu zgłaszamy się z tym do Państwa. Szkoła Podstawowa w Radawczyku w imieniu władz, rodziców oraz wszystkich naszych dzieciaczków prosi serdecznie o wsparcie nas w tej szlachetnej inicjatywie. Naszym priorytetem jest dobudowanie sali gimnastycznej lub pomieszczenia zastępczego do naszej szkoły, jeśli nie uda nam się zebrać całej kwoty na budowę sali myślimy również o zakupie zastępczego, ocieplanego namiotu, który zakupują często szkoły gdzie brakuje sali. Gorąco prosimy Państwa o wsparcie, każda złotówka jest dla nas ważna. Jeśli chcesz zrobić dobry uczynek i pomóc nam w tak ważnym przedsięwzięciu wpłać chociaż drobną kwotę, pamiętajcie że dobro wraca. Dla naszych uczniów to będzie najlepszy prezent jaki ktokolwiek może im podarować więc jeśli możesz to prosimy pomóż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą placówką bliżej. Znajdziesz nas na facebooku :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Adaaaaa - awatar

  Adaaaaa

  21.01.2019
  21.01.2019

  Wspieram całym sercem 😉

 • Dorota - awatar

  Dorota

  20.01.2019
  20.01.2019

  Wspieram całym sercem :) i kaską ;)

 • Mariusz - awatar

  Mariusz

  20.01.2019
  20.01.2019

  Zapraszam wszystkich do zbiórki

971 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zosia Łukasik - awatar

Zosia Łukasik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Maciej Klotz - awatar
Maciej Klotz
20
Zosia Łukasik - awatar
Zosia Łukasik
50
Marek - awatar
Marek
100
Ewwa - awatar
Ewwa
50
Ewwa - awatar
Ewwa
50
Adaaaaa - awatar
Adaaaaa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij