Zbiórka Hotelik dla Samanty i Samuraja - miniaturka zdjęcia

Hotelik dla Samanty i Samuraja Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Hotelik dla Samanty i Samuraja - zdjęcie główne

Hotelik dla Samanty i Samuraja

2 284 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zadzwoniono do nas i poproszono o pomoc

Nie chciało nam się wierzyć. Nie mogliśmy uwierzyć, że można spokojnie kłaść się spać, że można siadać do kolacji wigilijnej, że można przygotowywać się do snu w czystej pachnącej pościeli wiedząc, że nieopodal, przy drodze w krzakach od 3 lat wegetuje suka! Na szczęście nie wszyscy byli tak obojętni.

Od 3 lat do suni dojeżdżał kilka kilometrów z jedzeniem zdezelowanym małym fiatem albo na rowerze starszy pan. Dokarmiał ją. Sunia oczywiście szczeniła się 2 razy do roku. Co działo się z jej dziećmi? Może lepiej nie wiedzieć? Ginęły pod kołami samochodów, umierały albo znikały. Historia bezdomnej od kilku lat suczki trafiła do pani, która poprosiła nas o pomoc.

Zdjęcie opisu zbiórki Hotelik dla Samanty i Samuraja

Podobno od dłuższego czasu prosiła o pomoc w organizacjach prozwierzęcych

Bez rezultatu. Pojechaliśmy tam. Akurat było śnieżnie i mroźno. Samanta koczowała w swoim domu pod krzakami i chmurami z jednym, już odchowanym szczeniakiem. Tylko on przeżył. Zabraliśmy mamę i dzieciaka do hotelu w Warszawie. Początki były trudne. Suczka bała się dosłownie własnego cienia.

Przez pierwsze dwie doby praktycznie nie ruszała się. Załatwiała się pod siebie, była panicznie przerażona. Ale po kilku dniach nastapił przełom.

Zdjęcie opisu zbiórki Hotelik dla Samanty i Samuraja

Samanta podeszła do człowieka i polizała po ręce

Popłakaliśmy się ze wzruszenia. Teraz sunia wychodzi chętnie na spacery, dba o czystość, doskonale współgra w licznej psiej rodzinie i... szuka dobrego domu. Koszt pobytu Samanty i Samuraja w hotelu to 20 zł/doba czyli 600 zł miesięcznie. To nie jest dużo. Psiaki są socjalizowane i otoczone bardzo dobrą opieką. 
Prosimy o pomoc w opłaceniu hotelu dla psów, które udało się uratować.

Zdjęcie opisu zbiórki Hotelik dla Samanty i SamurajaZdjęcie opisu zbiórki Hotelik dla Samanty i Samuraja

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Magda - awatar

  Magda

  21.02.2016
  21.02.2016

  Pomagajmy , warto 😊

 • Kasia - awatar

  Kasia

  21.02.2016
  21.02.2016

  Wspólnymi siłami doszliśmy do celu!

 • Edyta - awatar

  Edyta

  20.02.2016
  20.02.2016

  Powodzenia! 😘

 • Urszula - awatar

  Urszula

  20.02.2016
  20.02.2016

  <3

 • Sówka - awatar

  Sówka

  18.02.2016
  18.02.2016

  Powodzenia psiaki :*

2 284 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 61

Jagoda - awatar
Jagoda
20
Malgorzata - awatar
Malgorzata
100
Joanna - awatar
Joanna
100
Magda - awatar
Magda
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Kasia - awatar
Kasia
10
Edyta - awatar
Edyta
31
Masza - awatar
Masza
50
Iwona - awatar
Iwona
50
Piotr - awatar
Piotr
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij