Zbiórka Listy zza krat do św. JPII płyta - miniaturka zdjęcia

Listy zza krat do św. JPII płyta Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Listy zza krat do św. JPII płyta - zdjęcie główne

Listy zza krat do św. JPII płyta

650 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Bractwo Więzienne Samarytania jest Stowarzyszeniem opartym na wolontariacie, którego celem jest ewangeliczna pomoc Więźniom. Członkowie Bractwa nie są osobami skazanymi, ale wywodzą się z różnych wspólnot Kościoła (byli więźniowie są przyjmowani na zasadzie wyjątku)  Wchodząc do więzień staramy się poprzez różne spotkania tworzyć wspólnoty więzienne - wspólnoty wiary, tak aby izolacja stała się miejscem rachunku sumienia i przemiany serca. Bractwo Więzienne Samarytania współpracuje zw Społeczną Radą ds. Readaptacji i pomocy Skazanym, jest również w Porozumieniu ds. Bezdomności. Wielu podopiecznych utrzymuje z nami kontakt na wolności, gdzie pomagamy w readaptacji społecznej. Niektórzy byli więźniowie dają świadectwa przemiany życia w mediach. Członkiem Bractwa jest Paweł Cwynar, Piotr Fabiś i inni.  W czasie pandemii w ramach konkursu "Więźniowie w hołdzie św. Janowi Pawłowi II" przeprowadziliśmy konkurs literacki pn. "Listy zza krat do św. Jana Pawła II". Prace laureatów postanowiliśmy opublikować w formie książki, ebooka i audiobooka - płyty. W audiobooku listy czytają Barbara Jurczyńska i Jerzy Zelnik. Płyta jest gotowa do tłoczenia, natomiast zatrzymuje nas bariera finansowa.  Kronika naszej działalności jest na FB oraz na stronie www.bractwowiezienne.samarytania.pl . Pozyskane środki ze zbiórki będą wykorzystane na opłacenie kosztów wydania płyty pn. Listy zza krat do św. Jana Pawła II

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • BRACTWO WIĘZIENNE SAMARYTANIA - awatar

  BRACTWO WIĘZIENNE SAMARYTANIA

  10.06.2021
  10.06.2021

  Bardzo dziękujemy już za pierwszą wpłatę. Będziemy wdzięczni za udostępnianie naszej zbiórki innym... Serdecznie pozdrawiamy!

  Autor pracy:
  Krzysztof Wondołowski
  Flaga JPII
  AŚ w Elblągu

  Zdjęcie aktualizacji 69 663

650 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zbigniew Rychta - awatar
Zbigniew Rychta
50
Bractwo Więzienne - Kalisz - awatar
Bractwo Więzienne - Kalisz
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wlodzimierz Placewicz - awatar
Wlodzimierz Placewicz
20
Zofia Z. - awatar
Zofia Z.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij