Zbiórka Listy zza krat do św. JPII płyta - miniaturka zdjęcia

Listy zza krat do św. JPII płyta Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Listy zza krat do św. JPII płyta - zdjęcie główne

Listy zza krat do św. JPII płyta

650 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Bractwo Więzienne Samarytania jest Stowarzyszeniem opartym na wolontariacie, którego celem jest ewangeliczna pomoc Więźniom. Członkowie Bractwa nie są osobami skazanymi, ale wywodzą się z różnych wspólnot Kościoła (byli więźniowie są przyjmowani na zasadzie wyjątku)  Wchodząc do więzień staramy się poprzez różne spotkania tworzyć wspólnoty więzienne - wspólnoty wiary, tak aby izolacja stała się miejscem rachunku sumienia i przemiany serca. Bractwo Więzienne Samarytania współpracuje zw Społeczną Radą ds. Readaptacji i pomocy Skazanym, jest również w Porozumieniu ds. Bezdomności. Wielu podopiecznych utrzymuje z nami kontakt na wolności, gdzie pomagamy w readaptacji społecznej. Niektórzy byli więźniowie dają świadectwa przemiany życia w mediach. Członkiem Bractwa jest Paweł Cwynar, Piotr Fabiś i inni.  W czasie pandemii w ramach konkursu "Więźniowie w hołdzie św. Janowi Pawłowi II" przeprowadziliśmy konkurs literacki pn. "Listy zza krat do św. Jana Pawła II". Prace laureatów postanowiliśmy opublikować w formie książki, ebooka i audiobooka - płyty. W audiobooku listy czytają Barbara Jurczyńska i Jerzy Zelnik. Płyta jest gotowa do tłoczenia, natomiast zatrzymuje nas bariera finansowa.  Kronika naszej działalności jest na FB oraz na stronie www.bractwowiezienne.samarytania.pl . Pozyskane środki ze zbiórki będą wykorzystane na opłacenie kosztów wydania płyty pn. Listy zza krat do św. Jana Pawła II

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • BRACTWO WIĘZIENNE SAMARYTANIA - awatar

  BRACTWO WIĘZIENNE SAMARYTANIA

  10.06.2021
  10.06.2021

  Bardzo dziękujemy już za pierwszą wpłatę. Będziemy wdzięczni za udostępnianie naszej zbiórki innym... Serdecznie pozdrawiamy! Autor pracy: Krzysztof Wondołowski Flaga JPII AŚ w Elblągu

  Zdjęcie aktualizacji 69 663

650 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zbigniew Rychta - awatar
Zbigniew Rychta
50
Bractwo Więzienne - Kalisz - awatar
Bractwo Więzienne - Kalisz
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wlodzimierz Placewicz - awatar
Wlodzimierz Placewicz
20
Zofia Z. - awatar
Zofia Z.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij