Zbiórka Na hotelik dla Samby! - zdjęcie główne

Na hotelik dla Samby!

1 828 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Milka Milena Koczara - awatar

Milka Milena Koczara

Organizator zbiórki

Samba to 3 letni sterylizowany kundelek, który przez ludzką nieodpowiedzialność musi opuścić swój dom. 

Właścicielka psa przez kłopoty z mieszkaniem i ciągłe przeprowadzki podrzucała psa co kilka dni obcym osobom co było ogromnym stresem dla psa i tak już doświadczonego wcześniej przez los. W efekcie tego pies nie radzi sobie z agresją w stosunku do innych zwierząt oraz dzieci. Niemożliwe jest natychmiastowe znalezienie dla psa nowego domu, dlatego jedyną możliwością w tym momencie pozostaje dla nas hotel dla psów. Tam Samba będzie mogła pracować z behawiorystą i czekać na nowy odpowiedzialny i kochający dom. Właśnie w tym celu została utworzona zbiórka pieniędzy. 

1500 zł to kwota jaka jest potrzebna na opłacenie miesięcznego pobytu dla Samby w specjalnym hotelu dla zwierząt

Samba już dość w swoim życiu wycierpiała, nie zostawiajmy jej samej.

Edit. Po wizycie u weterynarza okazało się, że Samba potrzebuje leczenia. Przez 3 tygodnie musi pozostać w lecznicy, a dopiero później będzie mogła jechać do hotelu dla zwierząt. Koszty wzrastają, dlatego cel zbiórki się zmienił. Prosimy o pomoc <3


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 828 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Milka Milena Koczara - awatar

Milka Milena Koczara

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 117

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ola Kiziniewicz - awatar
Ola Kiziniewicz
20
Marlena Skórczyk - awatar
Marlena Skórczyk
10
Anna Iwańczuk - awatar
Anna Iwańczuk
20
Inez - awatar
Inez
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij