Zbiórka Na hotelik dla Samby! - miniaturka zdjęcia

Na hotelik dla Samby!

Zbiórka Na hotelik dla Samby! - zdjęcie główne

Na hotelik dla Samby!

1 828 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Wpłać teraz
 
Milka Milena Koczara - awatar

Milka Milena Koczara

Organizator zbiórki

Samba to 3 letni sterylizowany kundelek, który przez ludzką nieodpowiedzialność musi opuścić swój dom. 

Właścicielka psa przez kłopoty z mieszkaniem i ciągłe przeprowadzki podrzucała psa co kilka dni obcym osobom co było ogromnym stresem dla psa i tak już doświadczonego wcześniej przez los. W efekcie tego pies nie radzi sobie z agresją w stosunku do innych zwierząt oraz dzieci. Niemożliwe jest natychmiastowe znalezienie dla psa nowego domu, dlatego jedyną możliwością w tym momencie pozostaje dla nas hotel dla psów. Tam Samba będzie mogła pracować z behawiorystą i czekać na nowy odpowiedzialny i kochający dom. Właśnie w tym celu została utworzona zbiórka pieniędzy. 

1500 zł to kwota jaka jest potrzebna na opłacenie miesięcznego pobytu dla Samby w specjalnym hotelu dla zwierząt

Samba już dość w swoim życiu wycierpiała, nie zostawiajmy jej samej.

Edit. Po wizycie u weterynarza okazało się, że Samba potrzebuje leczenia. Przez 3 tygodnie musi pozostać w lecznicy, a dopiero później będzie mogła jechać do hotelu dla zwierząt. Koszty wzrastają, dlatego cel zbiórki się zmienił. Prosimy o pomoc <3


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 828 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Wpłać teraz
 
Milka Milena Koczara - awatar

Milka Milena Koczara

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 117

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ola Kiziniewicz - awatar
Ola Kiziniewicz
20
Marlena Skórczyk - awatar
Marlena Skórczyk
10
Anna Iwańczuk - awatar
Anna Iwańczuk
20
Inez - awatar
Inez
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij