Zbiórka Vanem przez Świat, aby pomagać. - zdjęcie główne

Vanem przez Świat, aby pomagać.

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Roszkowska - awatar

Sandra Roszkowska

Organizator zbiórki

Witajcie Wszyscy! Nazywamy się Sandra Roszkowska oraz Amadeusz Zyskowski. Jesteśmy parą 30 latków ze stażem 12 lat. A właściwie dokładnie dziś 14.02.2019r mija 12 lat, romatycznie :) Żyjemy, jak widzicie na załączonym zdjęciu na "kocią łapę" i jesteśmy szczęśliwi. Za to do pełni szczęścia brakuje nam spełnienie jednego MARZENIA, które zawiera w sobie kilka innych marzeń. Zakurzone, zapomniane, pełne strachu tkwiły na dnie naszych umysłów. Od roku jednak przestaliśmy się bać ryzykować i ciężko pracujemy, aby osiągnąć nasz cel. Życie niestety nie jest tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać i stanęło na naszej drodze wiele przeszkód zwłaszcza finansowych. Bardzo potrzebujemy WASZEJ POMOCY, ludzi dobrej woli.

Nasze marzenie to Nasza Misja. Marzenie podróżowania Vanem oraz Misja niesienia pomocy zwierzętom. Pragniemy do tego świata wlać krople nadziei. Nadać sens i wywołać uśmiechy. Nie tylko na swoich twarzach, ale na twarzach innych ludzi oraz... na pyszczkach zwierząt. 

Europa to oczywiście początek naszych planów. Pragniemy przejechać Azję, Amerykę Północną i Południową. Może i Afrykę, choć troszkę się jednak boimy. Ale to pozostawiamy na przyszłość. 

Ugrzęźliśmy w systemie życia. Systemie, który zamienia na w roboty, wykonujące codziennie te same rutynowe zadania. Mamy marzenie i cele, jak każdy z nas, ale mamy również brak czasu. Pierwszym z nich jest podróż i pomoc zwierzętom. Są bezbronne, nie mają głosu, a taka wiele z nich bezgłośnie woła o pomoc. Dążymy do otworzenia własnej małej fundacji, małego schroniska dla nich. Póki co, chcielibyśmy, jeżdżąc po Europie, odwiedzać w każdym państwie schroniska i sprawdzać, jak wyglądają. Może mają pomysły, których my w Polsce jeszcze nie mamy, a my będziemy mogli je wdrożyć i podzielić się nimi z innymi? Oprócz tego chcemy każdemu schronisku dać karmę, koce, zabawki i inne potrzebne akcesoria. Niby niewiele, a zarazem każda kropla w morzu ma znaczenie. Kolejnym naszym marzeniem jest otwarcie Zakładu Stolarskiego kiedyś, choć dla mnie to będzie Fabryka Natury. Piękne arcydzieła stworzone własnoręcznie z drewna. Oczywiście na te marzenie jeszcze przyjdzie odpowiedni czas.

Na razie śnimy o Podróży. Podróż wyzwala pozytywne uczucia, zbliża ludzi, zbliża nas samych do natury i chęci poznawania siebie i każdego zakątka Ziemi. Podróże sprawiają, że czas zwalnia, a my nabieramy szacunku do naszej Planety. Podróże poruszają nasze zmysły i napędzają do działania. Działają twórczo i kreatywnie na nasze umysły. Pragniemy otworzyć te nieznane wrota. Wrota, które nie prowadzą do systemu, ale do prawdziwego świata. W końcu najlepsze pomysły wpadają na nieutartych szlakach, a nie tam, gdzie wszystko jest poukładane jak w nowiutkiej talii kart. 

Całą naszą podróż będziemy relacjonować w formie odcinków na kanale YouTube - naszą kolejną pasją jest tworzenie filmów video oraz fotografia, której nie zabraknie na blogu i portalach społecznościowych.

Planujemy start w lipcu lub w sierpniu br. Wszystko zależy niestety od finansów i czasu przebudowy Vana. Ciężko pracujemy, aby odłożyć każdy grosz. Każdy grosz jest na wagę złota, a pewne przysłowie mówi: "Podróż to jedyna rzecz na świecie, za którą się płaci i staje się bogatszym".

Będziemy bardzo wdzięczni za każdy pieniążek. Każdy grosik, każda złotówka będzie przeznaczona na zakup auta, benzynę, akcesoria dla zwierząt etc. Świat jest piękny! Niech każdy czasami zatrzyma się w tym wiecznym pędzie i zachwyci się każdą sekundą, każdym widokiem, który zapiera dech w piersiach, każdą chwilą. Dziękujemy Wam WSZYSTKIM z góry! Z całego serduszka! Mam nadzieję, że uda nam się spełnić marzenie oraz że kiedyś będziecie nas mogli oglądać w ekranach komputera :) może i uda nam się zarazić kogoś naszą pozytywną energią i pozytywnym myśleniem. Bardzo chcielibyśmy tego.

Pozdrawiamy ciepło.

Sandra i Amadeusz, czyli "SAMI Razem" (nazwa powstała od zdrobnień naszych imion: Sania i Ami = SAMI :) oraz jeden z naszych czterech kotków, pierwszy, nazywa się Sami)

 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sandra Roszkowska - awatar

  Sandra Roszkowska

  14.02.19
  14.02.19

  Życzymy Wszystkim cudownych, romantycznych Walentynek. I pamiętajcie, aby każdego dnia szanować się nawzajem, wspierać, kochać i pielęgnować miłość. Całusy !

  Zdjęcie aktualizacji 26 249

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Roszkowska - awatar

Sandra Roszkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij