Zbiórka Nowy samochód dla OSP Mostki - miniaturka zdjęcia

Nowy samochód dla OSP Mostki Jak założyć taką zbiórkę?

Nowy samochód dla OSP Mostki

52 815 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 481 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Dzień dobry . 

https://www.facebook.com/OspMostki

Jesteśmy Ochotniczą Strażą Pożarną w Mostkach poza KSRG . Mamy 14 przeszkolonych strażaków-ratowników w tym 6 z uprawnieniami KPP . Rocznie mamy około 25-30 wyjazdów do rożnych zdarzeń takich jak pożary , wypadki i pomoc mieszkańcom naszej gminy i nie tylko ponieważ jesteśmy przy starej drodze DK92 ( pomiędzy Świebodzinem a Torzymiem ) . Mamy wielkie chęci niesienia pomocy . Jedyna bolączka to nasze auto . Dlatego prosimy o pomoc w zebraniu pieniędzy na nowe auto . Dzięki 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • OSP Mostki - awatar

  OSP Mostki

  13.07.2023
  13.07.2023

  Moi drodzy wiecie jak walczymy i teraz potrzebujemy waszego wsparcia jeszcze bardziej . Pojawiło się światełko w tunelu oby to nie był pociąg 🙂 Pomożecie ???
  Dzień dobry
  Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze przystępuje do przygotowania projektu unijnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla lubuskiego 2021-2027.
  W ramach projektu planujemy zakup średnich i lekkich samochodów ratowniczo-gaśniczych dla OSP,
  W ramach dostępnych środków będzie możliwość zakupu przynajmniej po jednym samochodzie na powiat
  Samochody będą przeznaczone dla OSP a Partnerem będą gminy na podstawie umowy partnerstwa.
  Gmina – partner w projekcie będzie wnosić wkład własny w wysokości 15 %, a wartość projektu, w zależności od samochodu będzie wynosić:
  - dla samochodu średniego ok 200 tysięcy (szacowana wartość samochodu ok. 1 3000 000,-)
  - dla samochodu lekkiego ok 80-100 tysięcy (szacowana wartość samochodu ok. 400 000 – 500 000,-)
  Zgodnie z harmonogramem naboru projekt będzie składany w październiku 2023 r. a realizacja – zakup samochodów przypadnie na 2024 r..

Komentarze


 • Mariusz Michalowicz - awatar

  Mariusz Michalowicz

  31.10.2023
  31.10.2023

  A co tam 🫡

 • Mariusz Michalowicz - awatar

  Mariusz Michalowicz

  31.10.2023
  31.10.2023

  🫶👍

 • Miron - awatar

  Miron

  31.10.2023
  31.10.2023

  Pozdrawiam wszystkich którzy bawili sie w Klubie Luz w Bukowcu :)

 • Małgorzata Bociańska-Chłopowiec - awatar

  Małgorzata Bociańska-Chłopowiec

  31.10.2023
  31.10.2023

  Strażaki i strażaczki jesteście wielcy :*

 • Tomasz Nogajewski - awatar

  Tomasz Nogajewski

  18.02.2023
  18.02.2023

  Powodzenia W zbiorce DJ.SunnyMan

  • OSP Mostki - awatar

   OSP Mostki - Organizator zbiórki

   20.02.2023
   20.02.2023

   Dzięki

52 815 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 481 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 481

Maciek Ch - awatar
Maciek Ch
50
RESET CLUB ŚWIEBODZIN - awatar
RESET CLUB ŚWIEBODZIN
430
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maciek Ch - awatar
Maciek Ch
10
Darek Rosiński - awatar
Darek Rosiński
10
Mariusz Osiński - awatar
Mariusz Osiński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Szyszak - awatar
Szyszak
50
Maciek - awatar
Maciek
20
Piotr Domagała - awatar
Piotr Domagała
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij