Zbiórka Samotna matka - remont kuchni - miniaturka zdjęcia

Samotna matka - remont kuchni Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Samotna matka - remont kuchni - zdjęcie główne

Samotna matka - remont kuchni

11 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Arkadiusz Kubalewski - awatar

Arkadiusz Kubalewski

Organizator zbiórki

Witajcie,


Ta zbiórka powstała przez to, że zobaczyłem w jakich warunkach żyją ludzie. 

Niedawno pani Anna poprosiła mnie o naprawę komputera jej syna. Zgodziłem się, lecz kiedy zobaczyłem w jakich warunkach żyje wraz ze swoimi dwoma synami to zrezygnowałem z honorarium a dodatkowo postanowiłem im pomóc. Niestety nie stać mnie na samodzielne sfinansowanie mojego pomysłu, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do wszystkich którzy mają gotówkę którą mogą się podzielić i odrobinę dobroci w sercu.

Chcę zebrać 6000zł na podstawowy remont kuchni pani Anny, przedstawiłem jej swój pomysł i niechętnie lecz się zgodziła. No powyższą kwotę składa się remont instalacji elektrycznej (około 800zł), meble(około 3000zł), regipsy+tynk+farba(1000zł), kuchnia gazowa(700zł), panele podłogowe+akcesoria (500zł) Mam nadzieję wykonać większość prac samemu.

Pani Anna opowiedziała mi swoją historię, jej mąż alkoholik hazardzista uciekał się do przemocy wobec niej i dzieci. Przez co udało się jej rozwieść. Później utrzymywała się z pomocy społecznej i zasądzonych alimentów. Z uwagi na duże bezrobocie w rejonie i brak zawodu nie potrafiła znaleźć pracy. Obecnie udało jej się znaleźć pracę, jednak zarobki pozwalają wyłącznie na zaspokojenie bieżących potrzeb.

Pomóżmy Pani Annie stanąć na nogi!

Z góry dziękuję za każdą wpłatę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
11 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Arkadiusz Kubalewski - awatar

Arkadiusz Kubalewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Arkadiusz Kubalewski - awatar
Arkadiusz Kubalewski
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij