Zbiórka Pomoc dla Hospicjum Santa Galla - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Hospicjum Santa Galla

Pomoc dla Hospicjum Santa Galla

5 739 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać teraz
 
Krzysztof Kamiński - awatar

Krzysztof Kamiński

Organizator zbiórki

Szanowni!

Firma FOCUSfilm oraz portal ezamosc.pl postanowiły w tym trudnym okresie nie pozostawiać najbardziej potrzebujących bez pomocy. Mamy świadomość, że od kilku tygodni większość z Was - w większym lub mniejszym stopniu - dotknęła sytuacja związana z epidemią koronawirusa COVID-19. W bardzo trudniej sytuacji znalazły się placówki, które na co dzień niosą bezinteresowną pomoc innym. Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych - do prawidłowego i bezpiecznego działania - potrzebuje dużej ilości środków ochrony osobistej. 

Mieliśmy okazję podglądać jak wygląda działalność Hospicjum, gdy realizowaliśmy spot reklamowy i krótki film reportażowy dotyczący działalności placówki. Widzieliśmy od środka, jak ważne jest funkcjonowanie tego ośrodka. Jak wielu ludzi potrzebuje opieki, rozmowy, otuchy. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem, była to dla nas wielka lekcja człowieczeństwa. Chcemy pomóc i prosimy Was o wsparcie naszej akcji. 

Pracownicy i pacjenci Hospicjum są grupą szczególnie narażoną na wirusa. Do prawidłowego funkcjonowania placówki, która opiekuje się pacjentami głównie z chorobą nowotworową oraz innymi chorobami w stanie terminalnym, potrzeba dużej ilości maseczek, rękawiczek, fartuchów ochronnych i środków dezynfekcji. 

Potrzeby są na prawdę ogromne. Chcemy pomóc! Zbieramy pieniądze, które zostaną przeznaczone na środki ochrony osobistej dla personelu medycznego Hospicjum i samych pacjentów. Bardzo Was prosimy o wsparcie tej zbiórki. Każda złotówka się liczy.

Wpłać ile możesz!

Zbiórka została zorganizowana przy współpracy z Hospicjum Santa Galla na dowód czego przedstawiamy poniższe pismo.

Jeżeli to tylko możliwe prosimy również o przekazywanie 1% podatku.


Od kilku tygodni, na stronie https://pomagam.pl/santagalla trwa zbiórka pieniędzy dla Hospicjum Santa Galla. Inicjatorem jest Firma FOCUSfilm oraz portal ezamosc.pl. Na ten moment udało zebrać się kwotę, w wysokości około 2 tys. zł.  Pozwoliło to na zakup niezbędnych, w obecnym czasie, środków ochrony osobistej. Ogromne podziękowania należą się organizatorom oraz wszystkim darczyńcom. Wszelkie formy pomocy, w obecnej sytuacji, są niezwykle cenne. Epidemia koronawirusa COVID-19 jest szczególnie groźna dla terminalnie chorych pacjentów hospicjum. Ważne jest więc, zapewnienie bezpieczeństwa zarówno podopiecznym, jak i pracującemu w placówce personelowi medycznemu.

W dalszym ciągu możliwe są wpłaty na rzecz Hospicjum Santa Galla. W tym celu należy wejść na podaną wyżej stronę. Zachęcamy do udostępnienia informacji o zbiórce wśród bliskich i znajomych osób. Wspierajmy się w tym trudnym czasie! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Jacek Kniaź - awatar

    Jacek Kniaź

    24.04.20
    24.04.20

    Myślę, że jakikolwiek komentarz jest tu zbyteczny.

5 739 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać teraz
 
Krzysztof Kamiński - awatar

Krzysztof Kamiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 53

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 500
Kamila Lewandowska - awatar
Kamila Lewandowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna Jamroż - awatar
Joanna Jamroż
50
Paul Krawietz - awatar
Paul Krawietz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Szkolne Koło Caritas Majdan Nepryski - awatar
Szkolne Koło Caritas Majdan Nepryski
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij