Zbiórka Tym autem chcemy pomagać. - zdjęcie główne

Tym autem chcemy pomagać.

530 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Osp Nowe Sarnowo - awatar

Osp Nowe Sarnowo

Organizator zbiórki

OSP Nowe Sarnowo gmina Dzierzążnia. Wita serdecznie osoby którym nie jest obojętne zabezpieczenie przeciwpożarowe i życie ludzkie.Nasza jednostka istnieje już ponad 90lat dzięki zaangażowaniu wszystkich ludzi dobrej woli. Posiadamy w tej chwili bardzo wysłużone auto marki Żuk z lat 70tych.Staramy się już kilka lat o zmianę auta u lokalnych władz lecz jak widać efekt niedoczekania nastąpił. Prosimy wszystkich o wsparcie finansowe każda złotówka przybliża nas będzie do realizacji naszego bardzo długo oczekiwanego auta,dla dobra nas wszystkich i naszych pokoleń. Wierzymy głęboko że pomożecie nam.Dziekujemy bardzo z góry i dodajemy te słowa ,,Bo w jedności jest siła"

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
530 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Osp Nowe Sarnowo - awatar

Osp Nowe Sarnowo

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Leszek Sybicki - awatar
Leszek Sybicki
150
Paweł Sybicki - awatar
Paweł Sybicki
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Osp Nowe Sarnowo - awatar
Osp Nowe Sarnowo
100
Piotrek Walczak - awatar
Piotrek Walczak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij