
witam bardzo prosze was wszystkich o pomoc mam 2 dzieci chłopców wiek 7 i 5 lat dzisiaj moj synek skonczył 7lat nie dostal prezentu bo mnie na niego nie stac wiec postanowil napisac list do mikolaja by stworzyl mu ogromny samochod na pilot jego brat rowniez o to samo nie stac mnie na taki zakup takie autka to kosz mniej wiecej 200zl za jedno bardzo was prosze o pomoc
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!