Zbiórka Potrzebne nowe schronienie  - zdjęcie główne

Potrzebne nowe schronienie

0 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Duch Leona - awatar

Fundacja Duch Leona

Organizator zbiórki

Zbiórka

Potrzebujemy wybudować schronienie dla kolejnych podopiecznych Fundacji. Doszliśmy do momentu, że nie mamy jak pomagać - brakuje nam miejsca!


O Fundacji

Podopieczni Fundacji Duch Leona to ponad 30 psów, w większości dużych i bardzo dużych. Trafiają do nas głównie z powodu agresji lub lęków. Niestety prawie zawsze z winy człowieka. Praca z nimi jest niebezpieczna, wymaga wiedzy, doświadczenia i opanowania. Nasi podopieczni to psy duże, trudne i agresywne. Wraz z grupą "psich terapeutów" uczymy je spokoju i dobrych zachowań.  Duże psy nie są łatwe do adopcji. Część nieadopcyjna - psy starsze, z głębszymi problemami behawioralnymi, pozostaje zwykle w Fundacji. Dla wyprowadzonych na prostą, szukamy domów i rozumiejących psią komunikację właścicieli.


Z czym się borykamy?

Prośby o pomoc docierają do nas nieustannie. Kilkukrotnie w ciągu tygodnia dzwonią telefony, odbieramy maile z prośbą o pomoc. Z żądaniem, by zabrać agresywnego psa. Jak najszybciej. Bo co robią właściciele z dużym psem, z którym sobie nie radzą? Nawet rasowym, z rodowodem? Oddają je do schroniska. Albo chcą je od razu uśpić.

Nie mamy miejsca, by zabierać nowe psy z problemami do nas. Sposobem, w jaki radziliśmy sobie do tej pory, by uchronić je szybko od śmierci było przekazywanie do hotelu. Tymczasem Fundacji nie stać na trzymanie psów w hotelach. Zwłaszcza, że nie mamy możliwości pracy z nimi. Brakuje nam schronienia dla psów ratowanych na cito. Takich, które trzeba natychmiast zabrać.


Co zrobiliśmy do tej pory

Prosimy, pomóżcie wybudować nam nowe pomieszczenie dla psów. Ogrodziliśmy już teren. Mamy projekt. Brakuje funduszy na materiały budowlane. Prosimy Was o każdą wpłatę.

Prosimy Was w imieniu tych psów, dla których jesteśmy naprawdę ostatnią szansą!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Duch Leona - awatar

Fundacja Duch Leona

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij