Zbiórka Potrzebna karma dla psów w Canis - zdjęcie główne

Potrzebna karma dla psów w Canis

13 361 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 334 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paula Kiełczewska - awatar

Paula Kiełczewska

Organizator zbiórki

"Jest pięknie. Wiosna. Psy beztrosko wygrzewają się na słońcu nieświadome panującej wokół pandemii. Nieświadome widma głodu, które może nad nami niedługo zawisnąć. Na razie mają pełne brzuszki, ale na jak długo wystarczy nam karmy? Jak długo to jeszcze potrwa? Te pytania spędzają nam sen z powiek.

Życie w schronisku toczy się normalnym rytmem wyznaczanym przez godziny karmienia, sprzątania, zabiegów pielęgnacyjnych. Nadal odbywają zabiegi kastracji. Nie możemy tego zaniechać.

Nic nie jest takie same. Szczególnie w soboty i niedziele odczuwamy brak spacerowiczów, ale to dla dobra nas wszystkich.

Wprowadzone ograniczenia wpłynęły także na dostawę karmy do Schroniska. Zapasy szybko sie kończą. Jesteśmy zmuszeni prosić Was o pomoc dla schroniskowych psów- jest ich ponad 500! Bardzo prosimy o suchą karme.

Można zamówić karmę z dostawą bezpośrednio do Schroniska, można przywieźć i zostawić pod bramą, można wpłacić datek, a my zamówimy karmę. "

Taki apel wystosowali dziś wolontariusze schroniska dla bezdomnych zwierząt Canis w Goworowie, woj. mazowieckie. 

Oprócz karmy, której teraz tak brakuję zwierzęta potrzebują opieki weterynaryjnej. Dla tego też każda złotówka ma znaczenie. 

Nasza rodzina od lat wpiera ich działanie i wiem jak dużo serca wkładają w pracę w schronisku, a nie jest to zawsze łatwe i przyjemne. Opieka nad tyloma zwierzętami wymaga cierpliwości i nadmiaru energii. Dlatego też zróbmy im prezent na wiosnę, by nie musieli się martwić o to czy będą mieli co włożyć do misek, albo które zwierzątko zabrać do weterynarza.

Pieniądze ze zbiórki będą przeznaczone na zakup karm oraz wsparcie finansowe schroniska Canis. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paula Kiełczewska - awatar

  Paula Kiełczewska

  13.04.2020
  13.04.2020

  Mamy już 8400 zł na koncie, ale jeszcze trochę brakuje nam do kwoty, która zagwarantuje stabilność finansową Schroniska przynajmniej na jakiś czas. Do naszej prośby dołącza piosenka Ifi Ude. Wierzymy, że w najbliższym czasie uda nam się zebrać całą kwotę ❤️

Komentarze


 • Dariusz Kozłowski - awatar

  Dariusz Kozłowski

  24.04.2020
  24.04.2020

  Damy radę👏🏻👏🏻👏🏻

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.04.2020
  14.04.2020

  Powodzenia!

 • jdrzj - awatar

  jdrzj

  13.04.2020
  13.04.2020

  *woof* uwu

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.04.2020
  11.04.2020

  Dziekuje

13 361 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 334 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paula Kiełczewska - awatar

Paula Kiełczewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 334

Pawel Bachanek - awatar
Pawel Bachanek
20
Gabriela - awatar
Gabriela
10
Elżbieta Tomala - awatar
Elżbieta Tomala
100
Natalia - awatar
Natalia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Olga RM - awatar
Olga RM
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Oliwia Karczewska - awatar
Oliwia Karczewska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij