Zbiórka Schroniskowe psy PROSZĄ o pomoc - miniaturka zdjęcia

Schroniskowe psy PROSZĄ o pomoc

Jest takie miejsce na mapie Polski, w którym przebywa ok. 60 psów. Wszystkie one nie miały łatwego życia, większość to dzikie psy z pól i lasów albo z gospodarstw, w których nie tylko wisiały na łańcuchach, ale jeszcze nikt nigdy się nimi nie zajmował.

Rzadko zdarza się w tym schronisku pies, który trafił tam ze względu na trudne zdarzenie losowe byłych opiekunów, którzy kochali swojego domowe towarzysza... dopiero dzięki staraniom wolontariuszy mają szansę na nowy, kochający dom.

Schronisko nie jest duże, jest w nim wolontariat. Psy dostają codziennie jedzenie i wodę, ale z pieniędzy, jakie otrzymuje nie starcza już na leczenie i diagnostykę. Mamy też psy starsze, które wymagałyby specjalnej opieki, a niestety nie ma takiej możliwości.


Właściciel robi co może, wolontariusze również, jednak finanse są wieczną zaporą do tego, by poprawić jakość życia tym psom. Koszty weterynaryjne - jeśli masz w domu swoje zwierzę to wiesz, że są ogromne. Odrobaczenie i szczepienia mają zapewnione, ale właściwie na tym kończą się pieniądze.

W nagłych sytuacjach właściciel zawsze reaguje, obecnie leczy ze swoich prywatnych finansów psa powypadkowego, który miał niedowład przednich łapek. Jest lepiej, piesek zaczął poruszać nogami i prawdopodobnie wszystko skończy się dla niego dobrze :)

Leczone są też nagłe przypadki, jeśli się zdarzają pogryzienia, urazy... ale to nie wystarcza :( Bez pieniędzy jednak nic nie możemy zrobić... taka jest brutalna prawda!

Kwota o jaką prosimy pomoże nam otoczyć opieką weterynaryjną pozostałe psy, które wymagają diagnozy i leczenia. 

To inicjatywa wolontariuszy ze schroniska w Sejnach. Pomóżcie nam poprawić jakość życia psom, o których świat zapomniał.


Aktualności

 • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach - awatar

  Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach

  12.12.17
  12.12.17

  Dzisiaj na dalszą część badań jedzie Carmen, Horacy i Lord będą operowani. Okazało się po pierwszej turze, że jeden ma prostatę, a Lord ma zachyłek odbytu. Prosimy o trzymanie kciuków :) Na zdjęciu nasz cudowny Lordzik z wolontariuszką Martynką.

  Zdjęcie aktualności 10 188

Wpłaty - 13

Wierzby z Suwałk - awatar
50
Wierzby z Suwałk
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Ewa Romanów - awatar
50
Ewa Romanów
Ewa Romanów - awatar
60
Ewa Romanów
Hanna Karbowska - awatar
20
Hanna Karbowska
Malgorzata Zdunczyk - awatar
50
Malgorzata Zdunczyk
Justyna - awatar
50
Justyna
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Dominika Klodzinska - awatar
10
Dominika Klodzinska
Ewa Romanów - awatar
60
Ewa Romanów

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij