20 kojców dla schroniska

3 343 zł  z 43 645 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Od 7 lat prowadzimy Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach. Nasze zwierzaki mają do dyspozycji wyszkolony personel, który stale zwiększa swoje kwalifikacje, mają również zapewnioną opiekę weterynaryjną. W schronisku prężnie działa też wolontariat, do którego należy 100-150 osób aktywnie uczestniczących w naszej społeczności. W chwili obecnej na naszym terenie trwają prace budowlane i remontowe, po zakończeniu których schronisko będzie mogło przyjąć 160 zwierząt.

Jednak teraz, zwłaszcza podczas zimowej aury, potrzebujemy dodatkowych 20 kojców dla naszych podopiecznych. W ten sposób możemy zachować ciągłość przyjęć i utrzymać dobre warunki naszych podopiecznych. Sytuacja jest bardzo trudna, przenikliwy wiatr i mróz są bezlitosne dla naszych mniejszych braci, dlatego zwracamy się do wszystkich, którym leży na sercu dobro bezbronnych zwierząt. W tym miesiącu zakupiliśmy z własnych środków dwa kojce, które już mają swoich lokatorów.

Gorąco prosimy o wsparcie i pomoc w zakupie kojców (koszt jednego boksu z transportem i montażem to 2030 zł). Kwotę zbiórki powiększyliśmy o koszty administracyjne, które zostaną pobrane przez portal www.pomagam.pl


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Arka Nadziei - awatar

  Stowarzyszenie Arka Nadziei

  11.03.2019
  11.03.2019

  Gabrysia opowiada o idei wolontariatu i odpowiedzialnej adopcji zwierzaków ze schroniska.

Komentarze


 • Aneta & Jon - awatar

  Aneta & Jon

  17.01.2019
  17.01.2019

  Powodzenia!

  • Stowarzyszenie Arka Nadziei - awatar

   Stowarzyszenie Arka Nadziei - Organizator zbiórki

   18.01.2019
   18.01.2019

   Serdeczne podziękowania za wsparcie i pomoc <3 Jest to ogromnie ważne, ponieważ los bezdomnych zwierząt jest dla nas ważny. Zachęcamy do udostępniania zbiórki znajomym :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.01.2019
  17.01.2019

  poszlo brakujace 600 zeta

  • Stowarzyszenie Arka Nadziei - awatar

   Stowarzyszenie Arka Nadziei - Organizator zbiórki

   22.01.2019
   22.01.2019

   Chcielibyśmy serdecznie panu podziękować za podarowanie natak dużego daru serca! Jesteśmy bardzo wdzięczni, bo dzięki wpłaconym przez pana pieniążkom będziemy mogli zapewnić kolejnemu, bezpańskiemu psu miejsce, posiłek i opiekę! Serce rośnie, że ludzie są tacy dobrzy i tak bardzo wspierają zwierzęta!

3 343 zł  z 43 645 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 55

Asia - awatar
Asia
10
Sandra Krywko - awatar
Sandra Krywko
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Centrum Tłumaczeń - awatar
Centrum Tłumaczeń
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kora - awatar
Kora
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Nina Gawior - awatar
Nina Gawior
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij