Zbiórka Schronisko dla zwierząt w Łodzi - miniaturka zdjęcia

Schronisko dla zwierząt w Łodzi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Schronisko dla zwierząt w Łodzi - zdjęcie główne

Schronisko dla zwierząt w Łodzi

88 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Trawiński - awatar

Jakub Trawiński

Organizator zbiórki

Kim jestem..bardzo dobrze zadane pytanie. Jestem studentem i zwykłym chłopakiem , który zauważył , że na tym świecie oprócz nas jest jedno takie zwierzę , które każdy uważa za swojego przyjaciela , każdy wie co mam na myśli..Psy stworzenia , które od samego początku były z nami najbardziej związane. Nadchodzi zima czas byśmy pomogli naszym mniejszym druhom.

Zebrane pieniądze przeznaczę na zakup karmy i najpotrzebniejszych rzeczy , których schronisko potrzebuje.

1000 zł zamierzam przeznaczyć na karmę , z obliczeń wyszło iż bedzie jej ponad 400kg + 1000 zł przeleję na konto schroniska. 

Wszystkie transakcje udokumentuje za pomocą zdjęć a samo przekazanie karmy nagram.

"Gdy człowiek pokazuje swą dobrą stronę staje się najszlachetniejszym ze zwierząt. Gdy porzuca prawo i sprawiedliwość staje się najpodlejszym z nich"-Arystoteles

Pokażmy światu i tym zapomnianym przez świat zwierzakom , że część ludzi o nich pamięta.

Wystarczy Wasze 2 zł , abyście zmienili świat

Z góry dziękuję za dotacje

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
88 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Trawiński - awatar

Jakub Trawiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

BARBARA - awatar
BARBARA
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Antoni Łukasiak - awatar
Antoni Łukasiak
10
Kinga Wróblewska - awatar
Kinga Wróblewska
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Michał Maksimowicz - awatar
Michał Maksimowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Szymon Cieśliński - awatar
Szymon Cieśliński
3
Robert Pluta - awatar
Robert Pluta
2
Antoni Żołędziowski - awatar
Antoni Żołędziowski
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij