Zbiórka Schronisko dla zwierząt w Łodzi - miniaturka zdjęcia

Schronisko dla zwierząt w Łodzi

Zbiórka Schronisko dla zwierząt w Łodzi - zdjęcie główne

Schronisko dla zwierząt w Łodzi

88 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Jakub Trawiński - awatar

Jakub Trawiński

Organizator zbiórki

Kim jestem..bardzo dobrze zadane pytanie. Jestem studentem i zwykłym chłopakiem , który zauważył , że na tym świecie oprócz nas jest jedno takie zwierzę , które każdy uważa za swojego przyjaciela , każdy wie co mam na myśli..Psy stworzenia , które od samego początku były z nami najbardziej związane. Nadchodzi zima czas byśmy pomogli naszym mniejszym druhom.

Zebrane pieniądze przeznaczę na zakup karmy i najpotrzebniejszych rzeczy , których schronisko potrzebuje.

1000 zł zamierzam przeznaczyć na karmę , z obliczeń wyszło iż bedzie jej ponad 400kg + 1000 zł przeleję na konto schroniska. 

Wszystkie transakcje udokumentuje za pomocą zdjęć a samo przekazanie karmy nagram.

"Gdy człowiek pokazuje swą dobrą stronę staje się najszlachetniejszym ze zwierząt. Gdy porzuca prawo i sprawiedliwość staje się najpodlejszym z nich"-Arystoteles

Pokażmy światu i tym zapomnianym przez świat zwierzakom , że część ludzi o nich pamięta.

Wystarczy Wasze 2 zł , abyście zmienili świat

Z góry dziękuję za dotacje

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
88 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Jakub Trawiński - awatar

Jakub Trawiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

BARBARA - awatar
BARBARA
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Antoni Łukasiak - awatar
Antoni Łukasiak
10
Kinga Wróblewska - awatar
Kinga Wróblewska
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Michał Maksimowicz - awatar
Michał Maksimowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Szymon Cieśliński - awatar
Szymon Cieśliński
3
Robert Pluta - awatar
Robert Pluta
2
Antoni Żołędziowski - awatar
Antoni Żołędziowski
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij