Zbiórka Leczenie Patrycja Brodzińskiej . - miniaturka zdjęcia

Leczenie Patrycja Brodzińskiej .

Zbiórka Leczenie Patrycja Brodzińskiej . - zdjęcie główne

Leczenie Patrycja Brodzińskiej .

994 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 
Edyta Markwart - awatar

Edyta Markwart

Organizator zbiórki

Partycja to pogodna i uśmiechnięta 14 latka z Radlina.W kwietniu 2011 roku u Patrycji zdiagnozowali chorobę castelmana typu szklisto-ziarnisty.W marcu i czerwcu Patrycja przeszła 3 operacje usunięcia pakietu węzłów chłonnych z okolic dołu pochowego i okolic podobojczykowej.W lutym 2016 roku u Patrycji wznowiła się choroba w okolicy podobojczykowej  i została poddana kolejnej operacji  w marcu 2017 roku po badaniach stwierdzono pojawienie się choroby  w nowych miejscach obecnie Patrycja czeka na konsultacje w Centrum Zdrowia dziecka w Warszawie celem diagnozy i dalszego leczenia.Patrycja jest podgodna nastolatka ciekawa życia ma troje młodszego rodzeństwa .Bardzo chcieli byśmy prosić państwa o pomoc i wsparcie finansowe Patrycji  i jej Rodziny w tych dla nich ciężkich chwilach.Bardzo serdecznie dziękujemy za każdą wasza złotówkę i za każde wsparcie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ilona - awatar

  Ilona

  06.07.17
  06.07.17

  Życzymy zdrówka!!

 • andżela - awatar

  andżela

  21.04.17
  21.04.17

  Dziewczyno, myśl o sobie dobrze! czytaj książki, łaź po lesie, maluj i śpiewaj <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.04.17
  19.04.17

  Wspieram Was :-)

 • Monika Ł. - awatar

  Monika Ł.

  19.04.17
  19.04.17

  Przelew poszedł :)

994 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 
Edyta Markwart - awatar

Edyta Markwart

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Ilona - awatar
Ilona
30
Ilona Jurek - awatar
Ilona Jurek
40
Wioleta Węgrzyk - awatar
Wioleta Węgrzyk
100
Dorota - awatar
Dorota
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Z. Czech - awatar
Z. Czech
100
Jula - awatar
Jula
20
Nataszka Skoczylas - awatar
Nataszka Skoczylas
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij