Zbiórka Leczenie Patrycja Brodzińskiej . - miniaturka zdjęcia

Leczenie Patrycja Brodzińskiej . Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leczenie Patrycja Brodzińskiej . - zdjęcie główne

Leczenie Patrycja Brodzińskiej .

994 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Markwart - awatar

Edyta Markwart

Organizator zbiórki

Partycja to pogodna i uśmiechnięta 14 latka z Radlina.W kwietniu 2011 roku u Patrycji zdiagnozowali chorobę castelmana typu szklisto-ziarnisty.W marcu i czerwcu Patrycja przeszła 3 operacje usunięcia pakietu węzłów chłonnych z okolic dołu pochowego i okolic podobojczykowej.W lutym 2016 roku u Patrycji wznowiła się choroba w okolicy podobojczykowej  i została poddana kolejnej operacji  w marcu 2017 roku po badaniach stwierdzono pojawienie się choroby  w nowych miejscach obecnie Patrycja czeka na konsultacje w Centrum Zdrowia dziecka w Warszawie celem diagnozy i dalszego leczenia.Patrycja jest podgodna nastolatka ciekawa życia ma troje młodszego rodzeństwa .Bardzo chcieli byśmy prosić państwa o pomoc i wsparcie finansowe Patrycji  i jej Rodziny w tych dla nich ciężkich chwilach.Bardzo serdecznie dziękujemy za każdą wasza złotówkę i za każde wsparcie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ilona - awatar

  Ilona

  06.07.2017
  06.07.2017

  Życzymy zdrówka!!

 • andżela - awatar

  andżela

  21.04.2017
  21.04.2017

  Dziewczyno, myśl o sobie dobrze! czytaj książki, łaź po lesie, maluj i śpiewaj <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.04.2017
  19.04.2017

  Wspieram Was :-)

 • Monika Ł. - awatar

  Monika Ł.

  19.04.2017
  19.04.2017

  Przelew poszedł :)

994 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Markwart - awatar

Edyta Markwart

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Ilona - awatar
Ilona
30
Ilona Jurek - awatar
Ilona Jurek
40
Wioleta Węgrzyk - awatar
Wioleta Węgrzyk
100
Dorota - awatar
Dorota
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Z. Czech - awatar
Z. Czech
100
Jula - awatar
Jula
20
Nataszka Skoczylas - awatar
Nataszka Skoczylas
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij