Zbiórka Powrót do zdrowia i życia - miniaturka zdjęcia

Powrót do zdrowia i życia

Sebastian K. - awatar

Sebastian K.

Organizator zbiórki

Rok temu rozpocząłem zbiórkę pieniędzy na leczenie i życie. Z powodu różnych wątpliwości niemal od razu przerwałem ją.

Niestety, od tamtego czasu sytuacja jeszcze bardziej się skomplikowała, a próba poradzenia sobie bez pomocy z zewnątrz skończyła się pętlą długów na szyi. Choroba dewastuje życie moje i moich bliskich. Specjalistyczne, radiologiczne badania dały jej dokładniejszy obraz: chodzi o skomplikowaną, prawdopodobnie wrodzoną anatomiczną wadę układu pokarmowego – późno wykrytą, wcześniej przez długi czas leczoną w zupełnie niewłaściwy, farmakologiczny sposób. Lekarze nie mają jeszcze jasności, jak dokładnie przeprowadzić główną operację, aby późniejsze życie było znośne. Opiekują się mną najlepsi w swojej specjalności polscy chirurdzy, więc jestem dobrej myśli. Niestety, złożone problemy medyczne wymagają czasu, na dodatek ośrodki te znajdują się w innych częściach kraju; sam dojazd generuje koszty. W czerwcu 2018 w szpitalu klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przebyłem pierwszy zabieg operacyjny – służył on celom diagnostycznym.

Jakby tego wszystkiego było mało, zmagamy się z coraz to nowymi skutkami (znanego niektórym z Was) nieszczęścia z lutego 2017 roku. Jego sprawcy nie stanęli jeszcze przed sądem, bo pogłębiające się problemy zdrowotne sprawiają, że ciągle mamy na głowie ważniejsze sprawy.

Co jakiś czas, losowo następują dwu- lub trzydniowe okresy złagodzenia dolegliwości. Jeszcze w pierwszym półroczu 2018 roku udawało nam się zapewniać dziecku chwile wytchnienia i w miarę regularnie zabierać je na krótkie wypady w góry nieco dalsze niż te wznoszące się w naszym rejonie Beskidów. Z powodów zarówno zdrowotnych, jak i finansowych staje się to trudniejsze. A i tak chodzi o najmniejszy z obecnych kłopotów; wszystko jest trudniejsze niż sądziliśmy.
Teraz, w wakacje 2018 roku, nie pozostaje nam nic innego, jak znowu prosić publicznie o pomoc. Za nami kilka lat walki; mamy nadzieję, że przed nami już tylko miesiące.

Dziękuję Osobom, które wspierają nas w ostatnich latach – za życzliwość, fachową medyczną wiedzę i skuteczną pomoc prawną. Tak jak dziesięć lat temu doświadczamy niezwykłej fali dobra.

Sebastian

Komentarze

  • Tomek z Kr. - awatar

    Tomek z Kr.

    17.08.17
    17.08.17

    Zdrowia...

Sebastian K. - awatar

Sebastian K.

Organizator zbiórki

Wpłaty - 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
17
Anonimowy Darczyńca
WiA ;-) - awatar
100
WiA ;-)
Tomek z Kr. - awatar
70
Tomek z Kr.
Anonimowy Darczyńca - awatar
150
Anonimowy Darczyńca
Prymula - awatar
47
Prymula
Tomek Stryczek Stryku - awatar
50
Tomek Stryczek Stryku
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Piotr Pisz - awatar
30
Piotr Pisz
mjaq - awatar
25
mjaq

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.